Keystone logo
Kyoto University Of Art And Design

Kyoto University Of Art And Design

Kyoto University Of Art And Design

Tanıtım

Misyon

Genç sanat öğrencilerine, bu kriz çağının getirdiği zorlukların üstesinden gelmelerini sağlayacak güçlü bir ruh duygusu aşılamak

Başkalarının mutluluğu için sanatın gücünü kullanan bir tavrı beslemek ve onlara başkalarının içinde bulunduğu kötü durumlarla empati kurma gücü vermek

Toplumu yeniden şekillendirecek yaratıcılığı kazanmak ve bu çağın zorlu sorunlarını çözmek

Sanatsal ruha sahip gençleri dünyaya göndermek

Sanatın yeniden canlanmasının, belki de tüm kurumumuz için en önemli misyon olan yeni bir rönesansı başlatmak için gelecek nesli besleyecek bir hareket olduğuna inanıyoruz.

Kuruluş Felsefesi

Sanatsal yaratım ve felsefi araştırma yoluyla, yeni hümanist ve küresel bakış açıları oluşturmayı hedefliyoruz.

Öğrencilerimizin yeteneklerini kullanırken vicdanlarını da kullanmalarını umuyoruz.

Eğitim hedefleri

İnsan "hayal gücü" ve "yaratıcılığı" için topluma ateşli bir şekilde başvurmak gerekir, çünkü bunlar insan ırkının karşılaştığı zor sorunların üstesinden gelmenin anahtarlarıdır. Üniversite, bir eğitim kurumu olarak rolünü ancak mezunları toplumdaki yerlerini bulduktan sonra yerine getirebilir. Öğrencilerimizin faaliyetlerini tam olarak desteklemeyi ve gençlerin "yaratıcılığını" teşvik etmeye odaklanan bir sosyal reform sistemi oluşturmaya yardımcı olmayı amaçlıyoruz .

Sanatsal kültür tarafından yönlendirilen yeni bir medeniyet imkânı ve insanlığa ve doğaya olan sevgiye bağlı bir felsefe oluşturmak.

Konumlar

  • Kyoto

    Kyoto, Japonya

    programlar

      sorular