Keystone logo
Lake Erie College

Lake Erie College

Lake Erie College

Tanıtım

Lake Erie College , 160 yıldır üniversiteden sonra öğrencileri dünya için eğitiyor. Bir liberal sanat eğitimini pratik "gerçek yaşam" deneyimleriyle birleştiriyoruz. Yurtdışında eğitim almayı teşvik ediyor, hem ABD'de hem de uluslararası staj fırsatları sunuyoruz. Müfredatımız aracılığıyla, giderek daha bağımlı hale gelen bir dünyada çalışacak öğrencilerin ihtiyaçlarını ele alıyoruz. Öğrencilerimiz etkili iletişim kurmayı, eleştirel ve yaratıcı düşünmeyi ve bilgiye dayalı kararlar vermeyi öğrenirler. Kolejin büyüklüğü, öğrencilerin liderlik becerileri geliştirmelerine ve çeşitli öğrenci organizasyonlarında aktif rol almalarına ve yeni öğrenci programları geliştirmelerine olanak tanır. Lake Erie College "kitleleri" değil, bireyi vurgular. Yüksek lisans öğrencileri değil, profesörler derslerimizi veriyor. Sınıflar küçüktür ve öğrencilerin ve profesörlerin birbirlerini tanımalarına izin verir. Dürüstçe söyleyebiliriz ki herkes "adını bilecek". Fakülte ve Lake Erie personelinin çoğunluğu sizi tanımakla kalmayacak, aynı zamanda öğrencilerimizin başarısı, gelişimi ve mutluluğunu da derinden önemsiyoruz.

Kolej misyon odaklı olmaya, bölgede güçlü ortaklıklar ve işbirliğini teşvik etmeye, topluma hizmet etmeye, çeşitliliği ve katılımı kucaklamaya ve öğrencilerin akademik hedeflerine başarıyla ulaşmalarına yardımcı olmaya kendini adamıştır.

Lake Erie College , liberal sanat geleneğine dayanan mükemmel, kapsayıcı ve son derece kişiselleştirilmiş bir eğitim sunar. Umut ve özenle yönlendirilen öğrencilerimiz, küresel vatandaşlar olarak kişisel öneme sahip ve profesyonel başarıya sahip hayatlar sürmeye yetkilidir.

Lake Erie College , Ohio Yüksek Öğrenim Bakanlığı, Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite edilmiştir ve Kuzey Merkez Kolejler ve Okullar Birliği üyesidir.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Painesville

    West Washington Street,391, 44077, Painesville

    sorular