Keystone logo
Lurleen B Wallace Community College

Lurleen B Wallace Community College

Lurleen B Wallace Community College

Tanıtım

Başkanın Mesaj

Dr. Herbert HJ Riedel

Lurleen B. Wallace Community College gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz ve sitemize hoşgeldiniz. Hepimiz lisans ülkedeki öğrenci ve ödül 555.000 ön lisans ve 295,000 sertifika her yıl% 46 eğitmek ABD'de 1,195 kapsamlı community kolej, biridir. LBW Alabama Community College Sistemi, bizim devlet yüksek eğitim ve ekonomik kalkınmayı sağlamak için bir lider kaynak 26 üye kolejlerinden biridir.

LBW bir olağanüstü yetkili ve sevecen profesyonel fakülte tarafından ayırt edilir; Gerçek dünya için çalışmanın ilgili programlar; ve biz eğitim ve kültür arzlar yoluyla yaşam kalitesini arttırmak için hizmet topluluklarda liderlik. Öğrencilerimiz bir üniversite atmosferi yakın ev, çok sayıda öğrenci kulüplerinin ve kuruluşlar ve Covington Sanatları ile birlikte düzenlenen bu tür Bayan LBWCC yarışmasında, Saints Day, Blue and White Day, montaj programları ve özel gösterileri gibi özel etkinlikler için yarar Konsey. LBW Erkekler ve Kadınlar Basketbol, ​​Beyzbol, Softbol ve Ulusal Junior College Athletic Association (NJCAA) 'de arası atletizm katılır.

Endülüs, Greenville ve Opp ve Luverne Merkezi'nde Bizim kampüsleri sağlamak up-to-date ve güzel çevre düzenlemesi ile çekici binalar. Her kampüs Koleji ve toplumsal olaylar için kullanılabilir modern bir konferans merkezi bulunmaktadır. MacArthur ve Endülüs Kampüsleri Hem ikincisi de iyi donanımlı bir fitness merkezi, ışıklı tenis kortu, Evans Barnes Golf Sahası ve Endülüs Rüya Park City sunan, yürüyüş / spor parkurları var.

Seni Lurleen B. Wallace Community College sunabileceği birçok fırsatı keşfetmek için davet içtenlikle LBW 1965 yılından beri bizim toplum liderlerinin çoğunun geleceği bir parçası olmuştur, tıpkı senin geleceğin bir parçası haline umuyoruz. Her zamankinden daha fazla Bugün, bu önemli toplumsal kaynağın başarısı toplumların gelecekteki büyüme ve refahı için gereklidir.

Konumlar

  • Andalusia

    1000 Dannelly Boulevard, P.O. Drawer 1418, AL 36420, Andalusia

    sorular