Keystone logo
Le Cordon Bleu University Perú

Le Cordon Bleu University Perú

Le Cordon Bleu University Perú

Tanıtım

Bugün Le Cordon Bleu'nun büyük şeflerinin uzun bir geçmişi var; Çoğu, Michelin Rehberi tarafından tanınan ve ödüllendirilen restoranlarda çalışmış ve prestijli yarışmaların kazananları olmuştur. Cordon Bleu Şefleri her yıl 70'den fazla ülkeden gelen öğrencilere deneyim ve bilgilerini aktarmaktadır. Fransa'da son 500 yıldır kodlanmış olan pişirme, hamur işi ve fırınlama tekniklerini ve yöntemlerini öğreterek, öğrencilere edindikleri bilgileri dünyanın herhangi bir yerinde herhangi bir mutfak türünü geliştirmek için uygulamalarına olanak tanıyan mutfak eğitimi vererek.

Le Cordon Bleu, Güney Amerika için otel, restoran ve ilgili yönetimde uluslararası diplomalar sunmaktadır; gastronomi ve mutfak sanatı; mutfak; Pastahane; bar ve kokteyl bar; Ayrıca, Güney Amerika'daki tek MASTER CUISINE ile restoran ve gastronomi hizmetleri pazarlamasında uluslararası diplomaları sunuyoruz; restorant yönetimi; konutun stratejik yönü; ve etkinlik ve ikram organizasyonu; diğer uzmanlık kursları ve mevsimlik ücretsiz kurslar arasında.

Le Cordon Bleu her yıl festivaller, konferanslar ve profesyonel kongreler gibi 50'den fazla uluslararası etkinliğe katılmaktadır; Aynı şekilde uluslararası yarışmalara da jüri olarak katılır ve hareket eder. Le Cordon Bleu, mutfak ve kültür derneklerinin aktif bir üyesidir: diğerleri arasında Alliance Française of Paris (yönetim kurulunun bir parçası olarak), Chaîne des Rôtisseurs ve IACP (Uluslararası Mutfak Uzmanları Derneği) üyesidir. Le Cordon Bleu, kuruluşundan bu yana amatörler ve profesyoneller için yemek kitapları yayınladı. "Le Cordon Bleu Home Collection" adlı serisi 17 dile çevrildi ve yaklaşık bir milyonu Fransızca baskı olmak üzere 6 milyondan fazla sattı. Pierre Deux Fransız Ülkesi ve FCLstyle.com.

Geçtiğimiz bin yılın sonunda, Le Cordon Bleu Başkanı André Cointreau, genişleme politikası çerçevesinde, İspanyolca konuşulan ilk genel merkezini oluşturmak için Latin Amerika'yı gezdi ve yaratıcılıkları ve ciddiyetleri için Peru ve INAT'ı seçti. işlerinin.

Böylece, 26 Mart 2000'de Le Cordon Bleu Başkanı Bay André Cointreau ve INAT Genel Müdürü Dr. Sixtilio Dalmau Castañón, "Le Cordon Bleu Peru" nun doğumuna izin veren anlaşmayı imzaladılar.

Konumlar

  • Magdalena del Mar

    Avenida General Salaverry,3180, 15076, Magdalena del Mar

    programlar

      sorular