Keystone logo
L'Ecole de Guerre Economique

L'Ecole de Guerre Economique

L'Ecole de Guerre Economique

Tanıtım

Farklı düşünmeyi öğrenmek

Şirketler, kalkınma sorununun tamamen çatışma kavramına bağlı olduğu bir kriz dünyasıyla hareket ediyor. Bu ikilik şirketler için yeni beceriler geliştirmeyi gerektiriyor. 1997'de kurulduğundan beri Ecole de Guerre Economique'nin olmasının sebebi budur.

Ecole de Guerre Economique'deki (EGE) öğretim, 4 ana değerle ifade edilir:

Bilginin araştırılmasını optimize edin, en iyi uzman kaynaklarını belirleyin, karmaşık bir durumu analiz edin ve karar vericiler için yararlı bir bilgi edinin.

Guerre Economique'in Ecole'si, müşteri stratejisine entegre edilen çok çeşitli alan egzersizleri içeren iş zekası oluşumunda tek oluşumdur. Yıl boyunca öğrencilerimiz giderek artan zorluklarla ilgili somut davalarla uğraşmak zorundalar.

Okulumuzun öğretiminin merkezi olan MercurIE profesyonelleşme programı , okulların en uzun egzersizidir ve yedi ay boyunca yayılmıştır. Bu operasyonel inisiyasyon, öğrencilerimizin kendilerini iş piyasasında etkin bir şekilde konumlandırmaları için gerekli olan kalkış noktasıdır. MercurIE'nin müşteri şirketleri, işe alım yapan kişiler için en iyi destekleyicilerinden biridir.

EGE aynı zamanda bilgi savaşı alanında inovasyonu bilinen bir okuldur. Ticari sorunların artan bilişsel boyutu, bilgiye giriş ve operasyonları etkileme anlamına gelir. Bu düşünceyle, Ecole de Guerre Economique öğrencilerine bilgi teknolojilerini etkin bir şekilde kullanma, sosyal ağları öğrenme ve internet değişikliklerini hazırlar.

Konumlar

  • Paris

    Rue de Grenelle,196, 75007, Paris

    programlar

      sorular