Keystone logo
Limak - Austrian Business School

Limak - Austrian Business School

Limak - Austrian Business School

Tanıtım

Die LİMAK Avusturya İş Okulu iş, sanayi, kamu sektörü arasında işbirliği geliştirilmiştir Linz Johannes Kepler Üniversitesi 1989 yılında kurulan ve eski iş Avusturya'da okul ve Orta Avrupa'nın en eski biridir. Sürüş fikir Linz başka bir eğitim kurumundan, şirketler ve kurumlar için yöneticilerin bir uluslararası odaklı hizmet içi eğitim ve gelişim oluşturulmasına izin oldu.

Ne "gibi yenilikçi ve cesur bir projeLinz Yönetimi Akademisi"1989 yılında başlamış oldu, Orta Avrupa'nın en prestijli kurumlarından biri haline gelmiştir. Tarih LİMAK Avusturya Business School kilometre taşları.

Yıllar geçtikçe, LİMAK gibi Kanada'da Richard Ivey Business School ve Tsinghua Üniversitesi Pekin Çin'de ve uluslararası fakülte sürekli genişleyen gibi tanınmış uluslararası üniversiteler, bir bilinçli seçilmiş, özel bir ağ geliştirdi.

LİMAK bugün yönetiminin temelleri ve özel kısa programlar (IN.TENSIVE sertifika kursları) kapsamlı MBA programları (Yönetim MBA ve Executive MBA) başlayarak kapsamlı bir portföy ile karakterize nitelikleri (LİMAK IN.SPIRE liderlik geliştirme) özel firmaya. Hedef gruplar Yukarı Avusturya ve Avusturya ötesine uzanan ve her durumda Orta ve Doğu Avrupa'da Almanca konuşulan ülkeler ve komşu ülkeleri yer alıyor.

2013

Başında 2013 yılının ilkbaharında, Global Executive MBA yanında sunmaktadır yeni tasarlanmış ve geliştirilmiş bir program portföyü LİMAK, sanayi ve fonksiyonel alanlarda çeşitli yedi uzman yönetim MBA.

2009

LİMAK Johannes Kepler Üniversitesi İşletme Fakültesi faaliyetlerini genişletti. Onlar Johannes Kepler Üniversitesi Linz (JKU) ve UAS Yukarı Avusturya (FH), marka LİMAK Avusturya Business School bünyesinde faaliyet yeni bir kurum ile birlikte kurdu. Üç örgütleri böylece güçlerini birleştirdiler.

2008

LİMAK beri başarılı şirketleri ile LİMAK projelerinde kullanılan yeni bir entegre yaklaşım özel yönetim geliştirme (LİMAK IN.SPIRE), gebe.

2007

B2B sektöründe çok uluslu şirketlere yönelik - - Almanya'da benzersiz LİMAK Johannes Kepler Üniversitesi Business School tamamen yeni bir Executive MBA programı geliştirdi.

2005

LİMAK ve Johannes Kepler Üniversitesi araya büyümeye devam ediyor. LİMAK resmen şimdi "Johannes Kepler Üniversitesi İşletme Fakültesi" dir.

2003

ünlü Avusturyalı konsorsiyum için LİMAK ilk kurumsal executive MBA programını geliştirdi.

1990

Bu bölgede ilk genel yönetim programı başlattı, bir kaç yıl sonra, ABD üniversite (Emory Üniversitesi / Goizueta İş Okulu) ilk önemli ortaklık, orta-90s ile yakın işbirliği içinde, LİMAK Almanca konuşulan ülkelerde ilk İnovasyon Yönetimi programını başlatır MBA alanında Toronto Üniversitesi Rotman Yönetim Okulu izledi.

Konumlar

Konumlar
 • Linz

  Bergschlößlgasse 1

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular