Keystone logo
© TESS
LISAA Paris

LISAA Paris

LISAA Paris

Tanıtım

Tasarım Lisaa Okulu insan ölçeğinde bir Grande Ecole olduğunu. Michel Glize tarafından 1986 yılında kurulan, bugün Lisaa uygulamalı sanatlar eğitim dünyasında bir referanstır.

çalışılan mimariye sahip olan Michel Glize Grande Ecole sanat okulları girdiği için rekabetçi sınavlara hazırlanan öğrenciler için bir atölye yaratmak istedik. Bu nedenle, 1979 yılında Atelier de Sèvres kurdu. Bu başarının ardından, aslen mekansal tasarım ve moda tasarımı dersleri veren bulundu Lisaa devam etti. Şu anda, tasarım kursları sunan Paris'te sadece dört okul vardı.

Lisaa hızla alanında bir referans haline geldi. Öğretim yeni teknoloji yönelik sayesinde, öğrencilerin mesleki yerleştirilmesi ödenen öğretim elemanlarının istikrarlı bir ekip ve belirli bir ilgi, okul ve yeni şube (örneğin Sonia Rykiel olarak kişilikleri viva sınavlarda hakim olarak katıldığı) tanınan profesyoneller çeken, çabuk büyüdü Paris dışında kurulmuş olan: "Lisaa Paris, Rennes, Nantes ve Strazburg'da okullar açıldı ve son zamanlarda Hindistan'ın Yeni Delhi ve Bangalore. şehir merkezinde okullarda insan ölçeğinde küçük atölyeler, kalbinde, öğrencilerin bilgi ve onları profesyonel dünya entegre izin teknikleri kazanır. "Bugün Lisaa profesyonel ortamda değil, aynı zamanda tarafından sadece tanınan bir kurumdur Kültür ve İletişim Bakanlığı Fransız. Yedi farklı sitelerde yayılmış 2.200 öğrenci ile, Lisaa büyük Fransız tasarım okullarından biridir. Uluslararası ağ işletmeler için bir referans oluşturur. 200'den fazla işe yerleştirme ve iş her ay çevrimiçi sunmaktadır.

1986 yılında kurulan, Lisaa bugün Fransa'nın en büyük tasarım okullarından biridir. Okul moda, iç mimari, tasarım, grafik tasarım, video oyunları veya animasyon alanlarında kendi tasarım yeteneklerini ifade etme imkanı öğrencilere sağlar.

Bir KABUL YETERLİLİK Öğrencilere

Lisaa Kültür ve İletişim Fransız Bakanlığı tarafından tanınması için birkaç özel ileri eğitim enstitülerinin biridir. Lisaa öğretilen dersler tasarım mesleği tüm alanları kapsayacak ve Mesleki Belgeleri Fransız Register (RNCP) listelenen devlet diplomaları (BTS) ve nitelikleri tarafından onaylanmış (Seviye II / Bac + ileri eğitim 3/4 yıl)

ARZ TEKNOLOJİ EĞİTİMİ

Personelimiz sadece öğretmenler değil, aynı zamanda aktif profesyoneller. pazar gerçeklik ve uygulamaları ve trendleri sürekli evrim Bu vakıf Lisaa özellikle BTS niteliklerinin, ulusal ortalamanın önemli ölçüde daha yüksek bir başarı oranı ulaşmasını sağlar.

İŞ PİYASASINDA İLE UYUM PROFESYONELLERİ ŞEKİLLENDİRMEK

Lisaa öğretim öğrenci, öğretmen ve atölye tarafından desteklenen uzmanları, viva sınavları ve staj arasındaki sürekli etkileşim üzerine kurulmuştur. Lisaa bir gelecek yeteneklerini aramaya yıl viva sınavları sonu katılmak İşverenler, en değerli okullar. Sonuç olarak, altı ay mezun olduktan sonra, Lisaa mezunların% 82 onların çalışmalar yürütmüştür hangi sektörde istihdam bulduk.

HER ÖĞRENCİ DESTEK TERZİLİK

Lisaa değişimi ve tartışma öğrenme merkezinde yer almaktadır öğretim atölyeler-bir tarzı biçiminde dersleri odaklanmaktadır. Lisaa kendi çalışmalarında, bireysel öğretmen desteği her öğrenci faydaları boyunca. Çalışmaları ve öğretmenlerin Direktörleri her zaman öğrencilerine dinlemek için kullanılabilir. Onlar en iyi şekilde ve kendi ritmi ilerleme için her öğrenci sağlamak için bire bir görüşmeler ve kişiselleştirilmiş değerlendirmeler yapıyoruz.

MEZUNLAR AĞ BESLENME

Okul Lisaa profesyonel ağda en aktif bağlantılar mezunları ile temasını sürdürmektedir. Onların deneyimleri hiç giderek iş piyasasına adapte olmaya mezunlar yetiştirmek ve aynı zamanda yeni mezunlar iş ilanları bulmak için izin yardımcı olur.

DÜNYA FIRSATLARI AÇILIŞ

Lisaa ünü dış dünya ile alışverişi üzerine inşa edilmiştir. Paris ve bölgesel Fransa'da kurulan Lisaa aynı zamanda uluslararası okullar açtı.

uluslararası öğrenciler için Lisaa Paris'e Kabul kişisel çalışma portföyü ve yüz yüze görüşme sunumu bağlıdır. Her öğrencinin artistik ve teknik kapasitesi kendi merakı, sanatsal bilgi, ilgili uygulamalı sanatlar disiplinlerin özelliklerini ile motivasyon ve uygunluğuna, her şeyden önce, ek olarak, değerlendirilir.

Konumlar

 • Paris

  Paris Fashion 13 rue Vauquelin, 75005 , Paris

  • Paris

   Paris Interior Architecture & Design 8 square Henri Delormel , 75014, Paris

   • Paris

    Paris Graphic Design 62 boulevard Arago, 75013, Paris

    • Paris

     Paris Animation & Video Games 7 rue Armand Moisant , 75015, Paris

     sorular