Keystone logo
Long Island University

Long Island University

Long Island University

Tanıtım

1926'da kurulan Long Island University , birinci sınıf öğretim üyeleri tarafından yüksek kaliteli akademik eğitim sağlayarak yüksek öğrenimi yeniden tanımlamaya devam ediyor. Forbes tarafından deneyimsel öğrenmeye verdiği önemle ve Brookings Enstitüsü tarafından öğrenci sonuçlarına “katma değeri” ile tanınan LIU, dünya çapında endüstri liderlerini ve girişimcileri içeren 280.000'den fazla mezun ağıyla yaklaşık 250 derecelik programlar sunmaktadır.

LIU Brooklyn, öğrencilerin etik temelli, entelektüel açıdan güçlü ve sosyal olarak sorumlu küresel vatandaşlar olarak tam potansiyellerini gerçekleştirmelerini sağlar. Kampüs, Arnold ve Marie Schwartz Eczacılık ve Sağlık Bilimleri Koleji ve Harriet Rothkopf Heilbrunn Hemşirelik Okulu da dahil olmak üzere, New York metropol bölgesindeki diğer tüm kampüslerden daha fazla sağlık hizmeti sunmaktadır. LIU Brooklyn, öğrencilerin sanatsal keşiflerini beslemek için tasarlanmış dinamik bir performans mekanı olan Kumble Sahne Sanatları Tiyatrosu'na ve Bölüm I spor takımlarına ev sahipliği yapar.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • New York

    1 University Plaza, Brooklyn, NY 11201, USA, , New York

  • Brookville

    720 Northern Boulevard, , Brookville

sorular