Keystone logo
Loyola Marymount University

Loyola Marymount University

Loyola Marymount University

Tanıtım

Loyola Marymount Üniversitesi titiz lisans, yüksek lisans ve mesleki programları anlam ve amaç yaşamlarına taahhüt iddialı öğrencilerin akademik sunuyor. Biz Los Angeles, keskin bir odak haline çağımızın sorunları getiriyor ve çalışma, araştırma, yaratıcı çalışma ve aktif katılımı için ideal bir bağlam sağlayan dinamik bir şehir bizim konumundan yararlanabilir. Niyet ve felsefesi ile, bizim eğitim topluluk zenginleştirmek ve misyonumuzu ilerlemek için yetenekleri, ilgi alanları ve kültürel kökenden farklı erkek ve kadınları davet ediyoruz:

Öğrenme teşvik Bütün kişinin eğitimi Iman hizmeti ve adalet promosyon

Üniversite Katolikliğe kurumsal taahhüt ve Cizvitler, Marymount Sisters, ve Orange St. Joseph Sisters kombine mirasından onun temel ilham alır. Bu Katolik kimlik ve dini miras diğer üniversitelerden ayırt LMu ve bizim üçlü misyonu anlamak için mihenk sağlamak

Öğrenme Teşvik

LMU'da, öğrenme teşvik entelektüel geleneğinin olduğu bağlamında gerçekleşir:

Eleştirel düşünme ve hayal gücü ve sanatsal ifade gelişimine ısrar Felsefi alır ve ciddi teolojik disiplinleri Etik söylem yürütmektedir ve değerleri için arama kucaklayan Ortak iyi takip aynı zamanda münferit süre gereken bütünlüğü Kutsal olarak dünyayı görür ve her şeyi Tanrı'yı ​​bulmak istiyor Hangi (Ex Cordé Ecclesiae, 1990, 17.) "iman ve aklın tanıklık tüm gerçeğin birlik" bilgi entegrasyonunu teşvik

Soruşturma ve öğrenme için bir temel olarak, kültürlerarası bir topluluk oluşturmak ve ekümenik ve dinler arası diyalogu teşvik için çalışıyoruz. Bu LMU'da de öğrenmenin teşvik aşkın gerçekliğine evrenin ve açıklık gizemi önünde saygıyla özgür ve dürüst soruşturma -but ile her zaman radikal bir taahhüt anlamına gelir.

Tüm Kişinin Eğitim

Erken Cizvit kolejleri manevi hümanizmin kökleri ile, LMU'nun pedagojik geleneği tüm kişinin eğitimi için sonsuz bir endişe vardır. Bugün bilgi, oluşumu ve dönüşüm eş zamanlı bir süreç olarak anlamak. Bütün kişinin eğitim dolayısıyla bu hususları içermektedir: Bu kendini gelişen, duygu seçimi, öğrencinin düşünme kişisel entegrasyonunu desteklemektedir. Bu akademik ve mesleki gelişimini değil aynı zamanda sosyal, psikolojik, ahlaki, kültürel, fiziksel ve ruhsal / dinsel büyümeyi sadece teşvik yapar.

Bu karakter ve değerler, anlam ve amaç oluşumunu destekler. Öğrencilerin kendi hayatlarında ve büyük dünyada olup bitenleri "okumak" öğrenmek, onlar sorumlu vatandaşlık için gerekli kişisel ve toplumsal okuryazarlık becerileri büyümeye teşvik edilmektedir.

Bu başkaları için erkek ve kadınları geliştirmek istiyor. Entelektüel sorgulama ve üniversite yaşamına endemik ahlaki yansıma dönüştürücü toplumsal değişim için anlamlı bir iş yol böylece LMU toplumun marjında ​​yaşayan özdeşleşme öğrencileri, öğretim üyeleri ve personel teşvik eder.

İman Hizmeti ve Adalet Tanıtım

Biz bu deyimin ciddiye hem de parçaları alacak. Iman hizmeti Üniversite Katolik, entelektüel, kültürel ve dini mirasın yürütmektedir hangi tüm bu yolları kapsar. Bu yollar ibadet, inanç oluşumu ve ruhsal gelişim için özel kurslar ve akademik programlarının yanı sıra fırsatlar içerir.

Iman hizmeti de bizim kampüste dini çoğulculuk gerçeğini onur ve resmi ve gayri resmi bağlamlarda dinlerarası diyalog kucaklar. Bu tür karşılaşmaların istenilen sonucu karşılıklı saygı ve anlayış hoşgörü ötesinde bizi taşır, kişinin kendi inanç takdir derinleştirir ve anlamlı yaşamları için bir özlem paylaşan diğerleri geçmesi için fırsatlar yaratır.

Son olarak, en LMU Biz inanç servis adalet promosyon olmadan eksik olduğunu ısrar ediyorlar. Birlikte Üniversitesi sponsor dini emir ve sonrası Vatikan II Kilisesi ile, bizim akademik topluma uygun şekilde adalet mücadelesinde katılan bir gereklilik-basitçe bir seçenek-Kutsal Kitap'ta inanç olduğuna inanıyorum. Bu mücadelede LMU onlar inanç veya diğer soylu idealleri motive edilip, yerel ve küresel adalet için bir taahhüt paylaşan herkes ile sık nedeni yapar.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Los Angeles

    1 LMU Drive, 90045, Los Angeles

    programlar

    sorular