Keystone logo
Loyola University New Orleans Online

Loyola University New Orleans Online

Loyola University New Orleans Online

Tanıtım

Loyola University New Orleans, New Orleans, Louisiana'da bulunan özel, karma eğitim veren bir Cizvit üniversitesidir. Loyola Koleji kapılarını 1904'te açtı ve 1912'de üniversite olarak kiralandı. Temelleri liberal sanatlar ve bilimlere dayanan Loyola, öğrencileri başkalarıyla birlikte ve onlar için anlamlı yaşamlar sürmeye hazırlayan yenilikçi derece programları sunar; gerçeği, bilgeliği ve erdemi takip etmek; ve daha adil bir dünya için çalışmak.

Loyola'da kim olmak istediğinizi siz belirlersiniz: özgür düşünen, girişimci, risk alan, bilim adamı, yaratıcı ve her şeyden önce hiç kimsenin olamayacağı şey - kendiniz. Bu eğitim, kendinizi dönüştürmekten daha fazlasını yapmanızı sağlar; kendinize dönüşmenizi sağlar.

Çok çeşitli yenilikçi kampüs içi programlara ek olarak, Loyola artık yoğun çalışan profesyonelleri hızla değişen pazara uyum sağlama becerileriyle donatmak için% 100 çevrimiçi programlar sunmaktadır.

Loyola'dan bir derece ile mezun olmak, sizi profesyonel başarıya hazırlayacak ve dünyayı daha iyi hale getirmek ve ödüllendirici bir kariyer inşa etmek için gereken eğitim temelini sağlayacaktır.

US News & World Report tarafından Güney'in En İyi 10 Bölgesel Üniversitelerinden biri olarak tanınan Loyola University New Orleans, çevrimiçi bir formatta çok sayıda titiz akademik program sunmaktadır. Bu çevrimiçi teklifler, size mesleki veya aile sorumluluklarınızı aksatmadan derecenizi tamamlama esnekliği vermek için tasarlanmıştır. Hızlandırılmış kurs biçimleri, eşzamansız sınıflar ve zorunlu oturum açma sürelerinin olmaması, sizin için rahat hissettiren hızda kampüs tabanlı öğrencilerimizle aynı saygın dereceyi kazanmanızı sağlar.

% 100 Çevrimiçi ve İsteğe Bağlı

Akademik ve profesyonel hedeflerinizi, tümü tamamen çevrimiçi olan yüksek talep gören çevrimiçi programlarımızdan biriyle takip edebilirsiniz.

Konumlar

  • New Orleans

    Saint Charles Avenue,6363, 70118, New Orleans

    sorular