Keystone logo
© ©Lucerne School of Business
Lucerne School of Business – Management Programs

Lucerne School of Business – Management Programs

Lucerne School of Business – Management Programs

Tanıtım

Hakkımızda

Yönetimde yüksek öğrenim için mükemmeliyet merkezi

İnsanlar, şirketler ve kurumlar, Orta İsviçre ve dünya için tamamen eğitime ve yeniliğe adadık.

Lucerne İşletme Okulu, Orta İsviçre'nin ekonomik ve sosyal açıdan önemli iş ve bölgesel ekonomi, bankacılık ve finans, iletişim ve pazarlama ile turizm ve hareketlilik alanlarında mükemmeliyet merkezidir. Sunduğumuz iddialı, pratik ve araştırmaya dayalı lisans ve yüksek lisans programları, şirketler, kamu kurumları ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için nitelikli çalışanlar yetiştirmede etkili olmaktadır. Geniş tabanlı sürekli ve yönetici eğitim programları portföyümüz, bizi İsviçre'deki uygulamalı bilimler üniversitelerindeki işletme okulları arasında en büyük sürekli eğitim sağlayıcısı yapıyor. Araştırma ve geliştirme projelerimizi araştırma, iş dünyası ve toplum arasındaki diyaloğa dayandırmaya kararlıyız. Toplumun her kesiminden müşteriler, uzmanlarımızın geniş bilgi birikiminden ve muazzam proje yönetimi deneyiminden yararlanır. Orta İsviçre'deki Lucerne ve Zug-Rotkreuz'da bulunan kapsamlı ulusal ve uluslararası ağlarımız, dünyaya Pathways sunuyor. Lucerne School of Business için yaklaşık 350 çalışan çalışıyor ve bunların tümü yüksek düzeyde araştırma ve akademik becerilere ve geniş tabanlı pratik uzmanlığa sahip. Halen lisans ve yüksek lisans programlarımızdan yaklaşık 2.200 öğrenci yararlanmaktadır. Geçen yıl, sürekli eğitim ve yönetici CAS, DAS ve MAS programlarımıza yaklaşık 2.200 kişi katıldı ve 4.800 kişi bir uzmanlık kursuna veya seminere katıldı.

Lucerne İşletme Okulu ayrıca Finans ve Emlak programları sunmaktadır .

Görevimiz

Katkı
Lucerne İşletme Okulu, özellikle Orta İsviçre'de ve aynı zamanda ulusal ve uluslararası düzeyde kişi ve kuruluşlar geliştirir. Hizmetleri, iş ve araştırma topluluklarından ve genel olarak toplumdan ortaklarının mevcut ve gelecekteki ihtiyaçları ile uyumludur.

Aktivite
Okulun yetki alanı, lisans programlarını, sürekli ve yönetici eğitimi ve araştırma ve danışmanlık hizmetlerini kapsar. Derecesi ve devam eden ve yönetici eğitim programları, profesyonel odaklı nitelikler sağlar ve araştırmaya dayalıdır; araştırmaları uygulamaya yönelik, rekabetçi ve denemeye açık; hizmetleri pazara uygun, uygulamaya yönelik ve araştırmaya dayalıdır.

İnsanlar
Öğrenciler ve çalışanlar Üniversitede öğrenmeyi ve çalışmayı takdir ederler. Yönetilebilir boyuttaki birimler içindeki ve arasındaki pragmatik işbirliği sayesinde iddialı hedeflere ulaşılır. Öğrenciler ve çalışanlar ekip olarak sorumlu hareket eder; meraklı, kesin ve kendi kendini yansıtan kişilerdir.

Kalite: Başarı İçin Bir Tarif

Eğitim tedarikimizin ölçütü istihdam piyasasıdır: öğrencilerimizin yüzde 95'inden fazlası mezun olduktan sonra hızla iş bulmaktadır. Hatta yüzde 70'i doğrudan yönetici seviyesindeki pozisyonlara gidiyor. Sürekli ve yönetici eğitim programlarımızın başarısını, öğrencilerimizin memnuniyeti ve profesyonel kariyerleri üzerindeki etkisiyle ölçüyoruz. Aynı şekilde, araştırmamızın kalitesi, araştırma camiası tarafından kabul görmesi ve ticari işletmeler, kurumlar ve derneklerle ilgisi ile ölçülür.

Kampüs Özellikleri

Bir organizasyon, iki kampüs, dört enstitü

Lucerne School of Business, Lucerne ve Rotkreuz'da araştırma yapar ve öğretir. Kampüsleri merkezi bir konumdadır ve toplu taşıma ile iyi bir şekilde hizmet vermektedir.

  akreditasyonlar

  AACSB Akreditasyonlu

  Konumlar

  • Lucerne

   Zentralstrasse 9 P.O. Box 2940 CH- 6002 Lucerne, , Lucerne

   • Risch-Rotkreuz

    Suurstoffi,1, 6343, Risch-Rotkreuz

    sorular