Keystone logo
Lucerne University of Applied Sciences and Arts

Lucerne University of Applied Sciences and Arts

Lucerne University of Applied Sciences and Arts

Tanıtım

Lucerne University of Applied Sciences and Arts - İşletme ve Yönetim alanında yüksek öğrenim ortağınız

Lucerne University of Applied Sciences and Arts tarafından sunulan Lisans ve Yüksek Lisans programları, öğrencilerin yeni bir kariyere geçiş yapmalarına yardımcı olur. Sürekli eğitim ve yönetici eğitimi söz konusu olduğunda profesyoneller, diploma programları gibi sağlam araştırmalara ve uzun süreli pratik deneyime dayanan birçok farklı işletme ve yönetim kursu arasından seçim yapabilir.

Öğretme ve uygulamaya yönelik araştırma bilgisi

Lucerne University of Applied Sciences and Arts , endüstri, hizmet sağlayıcılar, kamu yetkilileri, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve federasyonlar/derneklerle yakın işbirliği içinde çalışarak, bulguları hem öğretime hem de uygulamaya ışık tutan araştırma projeleri başlatır ve yürütür.

Ayrıca okulumuz, çoğu disiplinler arası bir ortamda şu alanlarda araştırmalar yürütmektedir: Mali Kontrol ve Muhasebe, Finans ve Bankacılık, İletişim ve Pazarlama, Kamu Yönetimi ve Ekonomi, Turizm ve Mobilite ve Şirket Yönetimi.

İşbirliği fırsatları

Lucerne University of Applied Sciences and Arts ticari işletmelere ve hükümete kısa vadeli danışmanlıktan, birkaç yıla yayılan bir araştırma projesinin yürütülmesine kadar her şeyi sunmaktadır (yalnızca Almanca).

Transfer Hizmetleri

Şirketler, yüksek nitelikli Lucerne University of Applied Sciences and Arts öğretim görevlilerinin veya araştırma ortaklarının hizmetlerini geçici olarak kiralayabilirler.

Seçilmiş araştırma projeleri

Lucerne University of Applied Sciences and Arts dört Enstitüsünün kapsamlı portföyünden alınan dikkate değer araştırma projelerinden küçük bir seçki bulun (yalnızca Almanca).

Lucerne University of Applied Sciences and Arts - Profesyonellere yönelik üniversite

Lucerne University of Applied Sciences and Arts Orta İsviçre'nin altı kantonu tarafından desteklenmektedir. Lisans ve Yüksek Lisans programlarına katılan 8.000'den fazla öğrencisi, sürekli ve yönetici eğitim programlarına katılan 5.000'den fazla öğrencisi ve araştırma ve geliştirme alanındaki 400 yeni projesiyle İsviçre'nin kalbi olan bu bölgedeki en büyük eğitim kurumudur.

Kampüs Özellikleri

Lucerne İşletme Fakültesi'nin tesisleri, kütüphane ve kantinden kreşe kadar ders çalışmayı keyifli hale getirecek her şeye sahiptir. Bir göz atın ve kampüs hayatı hakkında bilgi edinin.

  Konumlar

  • Lucerne

   Werftestrasse,4, 6002, Lucerne

   • Risch-Rotkreuz

    Risch-Rotkreuz, İsviçre

    • Emmenbrücke

     Emmenbrücke, İsviçre

     sorular