Keystone logo
© Luiss Business School
Luiss Business School Amsterdam

Luiss Business School Amsterdam

Luiss Business School Amsterdam

Tanıtım

Daha İyi Bir Dünya İçin Liderler

Günümüz dünyasında lider olmak, sadece yetenek ve son teknoloji becerilerden daha fazlasını gerektirir. Değişimi yönlendiren elverişli koşullar yaratırken geleceği öngörme ve şekillendirme yeteneğine sahip olmak anlamına gelir. EQUIS ve AMBA tarafından akredite edilmiş uluslararası kabul görmüş bir kurum olarak Luiss Business School, mevcut ve gelecekteki ekonomik ve sosyal zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olacak bilgi ve beceriler sağlar.

Eğitim modelimiz, her düzeyde kişisel ve profesyonel gelişiminizi destekleyen stratejik, analitik ve yaratıcı beceriler geliştirmek için size, yani öğrenciye odaklanır. Biz sadece iş kavramlarını öğretmiyoruz, bunun yerine değişim tutumunu geliştiren dönüşüm süreçleri üretiyoruz. Amacımız, iş dünyasının sürdürülebilir gelişimini yönlendirebilecek bir lider olmanıza yardımcı olmaktır.

Yaklaşımımız, problem çözme, yaratıcılık ve eleştirel düşünmeyi birleştiren girişimci bir vurgu ile karakterize edilir. Ayrıca sürdürülebilirliğin, sosyal etkinin ve çeşitliliğin önemine değer veriyor ve dijital dönüşümün sunduğu fırsatları anlıyoruz. Luiss Business School'da, hızla değişen bir dünyada başarılı olmanız için ihtiyaç duyduğunuz bilgi ve becerileri size sağlamaya kararlıyız.

Roma'dan Amsterdam'a

Luiss Yönetim Okulu (2006'da Luiss Business School olarak yeniden adlandırıldı) 1986'da İtalya'nın Roma kentindeki Luiss Guido Carli Üniversitesi'nin bir bölümü olarak kuruldu. Sürekli gelişme ve mükemmelliğe yapılan yatırım, Okula özel EQUIS ve AMBA akreditasyonlarını kazandırdı ve onu AACSB akreditasyonu ve yüksek öğrenimde gıpta ile bakılan üçlü taç akreditasyon statüsü için uygunluk yoluna koydu.

Luiss Business School Amsterdam Hub, köklü İtalyan özel yüksek öğrenim kurumunun ilk uluslararası merkezi olarak 2020'de kapılarını açtı. Yüksek öğrenim teklifini uluslararası kampüslerle açmak, eğitim ve iş alanındaki uluslararası fırsatlarla ilgilenen öğrenciler için Roma'ya gidiş ve dönüşte bir cankurtaran halatı oluşturduğu için Luiss Business School için önemli bir kilometre taşıdır.

Luiss Business School Amsterdam Hub'ın büyüyen portföyü, her çalışma alanı ve her bölge ile ilgili en değerli yerel fakülte kaynaklarına ve iş ağlarına erişirken, Hollanda ve İtalya arasında dönemleri ayıran çok merkezli programlar sunar. Amsterdam'da sürdürülebilirlik, Milano'da moda ve Roma'da küresel sağlık hizmetleri eğitimi alın.

akreditasyonlar

EFMD Equis AkreditasyonluAMBA AkreditasyonluAACSB Akreditasyonlu

Konumlar

  • Amsterdam

    Nieuwe Herengracht, 103, 1011 RZ, Amsterdam

    sorular