Keystone logo
Università LUM - School of Management

Università LUM - School of Management

Università LUM - School of Management

Tanıtım

2004 doğumlu , Üniversitenin İşletme Fakültesi 44 Üniversite Yüksek Lisansı, 12 Yönetici Yüksek Lisansı ve 40'tan fazla Mesleki kurs sunmaktadır.

Seminerler, konferanslar, sempozyumlar ve Summers Okulları gibi birçok girişimi teşvik eder, ayrıca sırasıyla Hukuk Fakültesi ve Uluslararası Çalışmalar Okulu tarafından sağlanan kurslar ve yüksek lisans programları aracılığıyla topluma, hukuka ve iş konularına yöneliktir.

Bu gelişim sürecinde, Okul, şirketler, kamu kurumları, sağlık kuruluşları ve ayrıcalıklı muhatap olarak hizmet verdiği sosyal kurumlarla sayısız ve önemli ilişkileri yavaş yavaş pekiştirmiştir. Bu açıdan, İtalya ve Akdeniz bölgesinin gelişmesine ve büyümesine derin bir bağlılık sağlamanın yanı sıra uzmanlık ve kaynaklar sağlayarak kurumsal ve kültürel yapıya bir katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Başka bir deyişle, LUM Yönetim Okulu, birleştirici kısımlarıyla birlikte, kurucusunun ilkelerini tercüme edebilen modern bir organizasyon sunar: Fakülte ile Öğrenciler arasındaki değişim kalıplarını güçlendirmek: değerli sinerjiler yaratırken akademi ile üretici sistem arasında. Okulun sağladığı yüksek kaliteli yerleştirmenin, hem akademik performansları hem de istihdam edilebilirlik becerileri açısından değil, aynı zamanda yerel, özel ve halka açık şirketler ve şirketler açısından da, öğrencilere çeşitli yararlar ve olumlu etkiler sağladığını vurgulamak önemlidir. kiminle anlaşmalar ve mutabakat zaptı imzalandı. Uluslararası Çalışmalar Okulu, uluslararası yöneticiler için ilgili ekonomik ve sosyal konularda uzmanlık sonrası bir lisansüstü eğitim oluşturmak amacıyla kurulmuştur.

Bununla birlikte, okulun gelecekteki tarihi hala yazılmalıdır: Ülkenin ilerlemesini değerlerin, fikirlerin ve özlemlerin gücüyle inşa etmek için bu zor maceraya katılanların gururu ve tutkusunu anlatan sayfalar.

Konumlar

  • Bari

    Direzione amministrativa S.S. 100 Km 18 70010 Casamassima (BA), 70010, Bari

  • Milan

    viale Murillo, 17, 20149, Milan

sorular