Keystone logo
Liberty University Online

Liberty University Online

Liberty University Online

Tanıtım

Öncü uzaktan eğitim 1985 yılından bu yana, Liberty University şimdi ülkenin en büyük özel, kar amacı gütmeyen çevrimiçi üniversitedir. Dünyanın en büyük Hıristiyan üniversitesi parçası olarak, Liberty University Online online eğitim için benzersiz bir yaklaşım sunuyor.

dünyada fazla 95.000 öğrenci çevrimiçi sınıfların esneklik ile Liberty konut öğrencilerle aynı kalitede eğitim tadını çıkarın. doktora düzeyinde sertifikası fazla 245 uzaktan eğitim dereceleri sunan Liberty Online online eğitim yoluyla Mesih için Champions olarak eğitim öğrencileridir.

Liberty Online'dan bir uzaktan öğrenme derecesi ömür boyu etki yapacaktır bir yatırımdır. Liberty online Hıristiyan üniversitede Sınıflar ilgi çekici ve zorlu hem de olması için tasarlanmış esnek sanal sınıf, öğretilir. online eğitim seçen öğrenciler öğrenme kaynaklarının inanılmaz bir dizi erişimi olan ve kendi zamanlama onların uzaktan öğrenme derecelerini tamamlayabilirsiniz.

Liberty sürekli nedeniyle yüksek tutma ve mezuniyet oranları Online Eğitim Veritabanı göre en iyi 10 online üniversiteler arasında yer almaktadır. Liberty Kolejler ve Okullar Güney Derneği, mümkün olan en yüksek akreditasyon Kolejler Komisyonu tarafından akredite edilmiştir.

Neden Liberty University Online?

Daha fazla 245 lisans programları Amerika'nın en büyük, özel, kar amacı gütmeyen bir üniversite Hıristiyan dünya görüşü öğretti tüm dersler üst online üniversiteler arasında en düşük eğitim oranları

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Lynchburg

    1971 University Blvd., 24515, Lynchburg

programlar

    sorular