Keystone logo
© Universiti Tun Abdul Razak (UNIRAZAK)
Malaysia University of Science and Technology

Malaysia University of Science and Technology

Malaysia University of Science and Technology

Tanıtım

ZİYARET HOŞGELDİNİZ

ZORUNLU neden Malezya'nın önde gelen üniversitelerinden biri olduğunu keşfedin. Ödüllü çalışanlarımızdan eşsiz eğitim pedagojimize kadar, ZORUNLUK gerçekten parlak bir gelecek yaratmak isteyen öğrenciler için tercih edilen bir üniversite olacak şekilde donatılmıştır.

Malaysia University of Science and Technology Kurulması

1995 yılında, o zaman Başbakan, Tun Dr. Mahathir Mohammad ve Malezya'dan bir heyet, Massachusetts Institute of Technology'ye (MIT) çalışma ziyaretinde bulundu ve MIT'den sonra modellenen bir üniversitenin kurulmasını onayladı. 1997 Ocak ayında Malaysia University of Science and Technology kurmak için bir anlaşma imzalandı.

Biçimlendirici yıllarda, dünyaca ünlü bir üniversite olan MIT, ileri bilim ve teknolojide eğitim ve araştırmalarıyla dikkat çeken MIT tarafından tam olarak desteklenmiş ve desteklenmiştir.

84252_pexels-photo-1153213.jpeg

DÜNYA SINIF ÖĞRETİMİ VE ÖĞRENME YÖNTEMLERİNİN EMÜLASYONU.

Malaysia University of Science and Technology yaratıcılık, analitik düşünme, problem çözme, yenilikçilik ve takım oluşturmayı teşvik eden dünya standartlarında öğretim ve öğrenim yöntemini öykünür. Bunlar, teknoloji ve iş alanlarında girişimcilik liderliğini üretmede başarılı olduğu kanıtlanmış niteliklerdir.

Ayrıca, pratik sorunlarla karşılaşmada anlama ve güvenin derinliğini sağlamak için tüm uzmanlık alanlarında araştırma odaklı bir kültür yetiştirmelidir. Birinci sınıf model, yerel çevremize canlı, yenilikçi ve amaçlı olan ZORUNLU kültürün itici gücü olmuştur.

85316_IMG_7246.JPG

Konumlar

  • Petaling Jaya

    Block B, Encorp Strand Garden Office, NO. 12, Jalan PJU 5/1, Kota Damansara, 47810, Petaling Jaya

programlar

sorular