Keystone logo
Malmö University

Malmö University

Malmö University

Tanıtım

Malmö University , her düzeyde toplumun bir parçası olmaya çalışır. Bu bölgesel, ulusal veya küresel olsun, onun odak noktası dünyayı daha iyi ve daha adil bir yer haline getiriyor.

Araştırma, eğitim ve yenilik için aktif bir merkez olma misyonumuz var. Araştırmamız genellikle multidisiplinerdir ve üniversiteden dışarıdan ortaklarla işbirliği içinde takip edilir.

Neden Malmö University seçmelisiniz?

Malmö University ...

İşbirlikçi

Öğretmenlerin ve öğrencilerin birlikte çalıştığı yüksek kaliteli eğitim sunar ve lisans öğrencileri öğrenme sürecine önemli katkıda bulunurlar.

girişimci

Malmö University eğitim ve araştırmadan etkilenen ve etkilenen girişimci ve yenilikçi bir öğrenme ortamını teşvik eder.

Multidisipliner

Öğrencilerin gittikçe karmaşıklaşan bir iş piyasasında çok önemli olan farklı fakültelerden öğrendikleri multidisipliner programlara sahiptir.

farklı

Öğrencilerin yaklaşık üçte birinin uluslararası bir arka plana sahip olduğu, uluslararası bir kariyer arayan öğrenciler için çok değerli olan uluslararası sınıflar.

Büyük ama çok büyük değil!

İsveç'teki en büyük dokuzuncu yüksek öğrenim kurumu, 24.000 öğrenciyle.

global

Öğrenciler yurtdışında eğitim görme fırsatına sahip olurlar. Dünyada yaklaşık 250 üniversite ile anlaşmamız var.

uygun

Kopenhag uluslararası havaalanı Kastrup (Danimarka) trenle sadece 20 dakika ve Kopenhag şehri 30 dakika uzaklıktadır. Buradan ağ bağlantıları, Avrupa’nın her yerinde ve dünyanın her yerindeki uçakla trenle gidebilir!

Konumlar

  • Malmö

    Nordenskiöldsgatan 1, 211 19, Malmö

sorular