Keystone logo
Mandarin House

Mandarin House

Mandarin House

Tanıtım

100'den fazla vatandaşa sahip 50.000'den fazla öğrenci, Çince dil okulu olarak Mandarin House'u seçti ve öğrencilerin Çin'in hedeflerine ulaşmasına yardımcı olma konusundaki uzmanlığımız ve itibarımız, hiçbiri ikinci derecede.

Uluslararası ödüller kazanmış, en katı kalite akreditasyon standartlarına ulaşmış olmaktan gurur duyuyoruz ve yalnızca bir şeyi gerçekleştiren en iyi öğretmen ve personeli çalıştırdık: Çinliyi mümkün olduğunca hızlı ve verimli bir şekilde yetkilendiriyor.

2017 başka yeni bir başlangıç! Misyonumuz aynı kalır; Mandarin'i şartlarınıza hızlı ve verimli bir şekilde öğrenmenize izin vermek istiyoruz.

Mandarin House, Çin'de kurulan ilk özel Mandarin okullarından biriydi. Misyonumuz, Mandarin öğrencilerine esnek kurslar sunan ve size en kısa, en etkili şekilde Mandarin'i hakim kılabilecek seçenekler sunan bir okul sağlamaktı.

Mandarin House, Çin'de 10 yıl eğitim verdikten sonra dünyanın dört bir yanından 20.000'den fazla öğrencinin dil öğrenme hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmuştur. Öğrencilerin geleceklerini, Mandarin konusunda yeterli olmalarına ve geniş bir iş dünyası ve sosyal fırsatlar dünyasına açmalarına yardımcı olarak değişti.

2014, Mandarin eğitiminin onuncı yılına girdi. Misyonumuz aynı kalır; Mandarin'i şartlarınıza hızlı ve verimli bir şekilde öğrenmenize izin vermek istiyoruz. Mandarin House'un 10 yıllık eğitim deneyiminin neden bize sizin için en iyi okul olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıları tıklayın.

Mandarin Evi Akreditasyonları

Mandarin House, 2004 yılından beri Çin'in her yönüyle hizmet sunumunda uluslararası kalite standartları getirmektedir. En iyiler dışında standartları kabul etmek için mazeret olmamalıdır.

Bu inancın desteklenmesiyle, Uluslararası Dil Merkezleri Birliği (IALC) tarafından akredite edilen kalite ile gurur duyuyoruz. 1983 yılında kurulan IALC, ana dili uluslararası öğrencilere öğreten yüksek kaliteli ve bağımsız dil okullarının bir ağıdır. Operasyonlarımızın, mekan yönetiminin, müfredatın ve diğer hususların yanı sıra öğretmenlerimizin / personelimizin kalitesini kapsayan sıkı bir kabul süreci ve devam eden izleme prosedürü var.

 • Mandalin House gururla Çin'in tek IALC üye okuludur
 • Mandarin House, hükümet Bildungsurlaub'u Alman öğrencilere sağlamayı kabul etti
 • Mandarin House, İsveç Eğitim ve Araştırma Bakanlığı tarafından İsveç öğrencilerine CSN sağladığı kabul edilmektedir.
 • Mandarin House Hanban'a resmi bir HSK, BCT ve YCT test merkezi olarak kayıtlıdır.

Bizim uzmanlığımız

Mandarin House, Çin'deki ilk özel Çin okuludur:

 • Gerçek hayatta Çince iletişim eğitimi vermenin temel ilkesine dayanan kendi yapılandırılmış ve bütüncül müfredatını geliştirin.
 • Çin'in ilk yaz kampları ve kendine özgü küçük müfredat da dahil olmak üzere junior kurslar sunun; ayrıca gerçek hayatta Çinlilere odaklanın.
 • Bugün Çin genelinde özel okullarda görülen grup sınıfı programlar için yaygın kabul gören çalışma modelini tanıtın.
 • Uluslararası kalite IALC tarafından akredite olun
 • Kısa listeye alın ve aynı zamanda STM'nin Yılın Dünya Dil Sağlayıcısı'nı kazanan ilk kişi olun.
 • Yurtdışında önemli bir uluslararası dernek konferansına ev sahipliği yapın.

Ödüllerimiz

Bazen Çin'de bir değeri olan bir şeyi almak zor olabilir ve bir okulun gerçeği konuşup söylemediğini veya sadece boş sözcükleri söyleyip konuşmadığını söylemesi zor olabilir. Konuşmak ucuzdur ve Çin'in önde gelen Çin dili okulu olma iddiasını ileri sürerek, Çin ve uluslararası alanda aldıklarımızın ve ödüllerin bir kısmını paylaşmak zorunda olduğumuzu hissediyoruz.

Gurur duyduğumuz başarılardan biri, Study Travel Magazine tarafından verilen 'Dünya Dil Sağlayıcı Yıldızı Ödülü' için yurtdışında ajanslar ve organizasyonlar oy verme dilinden aldığımız tanıma olmuştur. 2008'de sadece ilk ve yeni Çin dil okulu olarak aday gösterildik ve o zamandan beri 7 kez daha aday gösterildik ve 2009 ve 2013 yıllarında kategori için en büyük ödülü almaya hak kazandık.

Yönetici Direktörümüz Bayan Jasmine Bian, o dönemde "Yıldız Ödülüne layık görüldüğümüz için gurur duyuyoruz ..." dedi. (ve) dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerimize sıkı çalışmaya ve profesyonel hizmet sunmaya devam edeceğiz. Mandarin House sizi Çin'e ağırlıyor.

Diğer tanımalar, Lonely Planet Çin Rehber Kitabı tarafından önerilmeyi ve sonuçta, okulumuzu büyük övgü ve hayranlıkla gösteren 300'den fazla dil uzmanının katıldığı 28. yıllık IALC Atölyesi 2011 için barındırma haklarını kazanmayı içermektedir. şimdiye kadar Çin'de yapılan en büyük yurtdışı endüstri etkinliği haline geldi.

Nerede olursanız olun, size yardımcı olmak için Çince ustalaşma arayışı içinde bulunabiliriz.

Mandarin House tüm dünyada yüzlerce ortak organizasyonla aktif olarak çalışır; ödüllü dil programlarını dünya genelindeki öğrencilere sunmak için üniversiteler, okullar ve ajanslar (hem hükümet hem de özel) dahil olmak üzere.

Mandarin Evi Seçme Neden 10 Neden?

1. Uluslararası olarak Akredite olan IALC - Çin'deki tek okulumuz, kalitemizi bu şekilde tanıyor.

2. 2004 yılında kurulan ve Çin'deki ilk özel Mandarin Okullarından birinde 100'den fazla yabancı uyruklu öğrencinin Mandarin dilini konuşmasına yardımcı olduk.

3. Hanban tarafından Resmi HSK Çin Yeterlik Test Merkezi olarak tanınır.

4. Kalifiye ve deneyimli öğretmenler. Hepsi diploma derecesine sahip, iki dilli, kapsamlı eğitimli ve ortalama 5000 Çin öğretim saati deneyimine sahip.

5. Kendini geliştiren eğitim müfredatı. Düzenli olarak güncellenen ve revize edilen, eski en iyi öğretmenler tarafından tasarlanan ve hem HSK hem de Avrupa CEFR ile uyumludur.

6. 11 seviyeli Çince, küçük grup sınıfları, özel ders, iş uzmanı Çin, HSK sınav hazırlık, Çinli öğretmen eğitimi, staj ve genç yaz programları için geniş bir program yelpazesi.

7. Büyük Öğrenci Yaşamı. Facebook, mezunlar ağı ve eğlencesi, her hafta düzenlenen Çin yemekleri, hat, kent turları, kung fu ve çok daha fazlası gibi kültürel etkinlikler.

8. Bir dizi kaliteli konaklama seçeneği - aile yanı, özel stüdyo daireler ve paylaşılan daireler.

9. Pekin'in merkezinde, şangay, Suzhou, Guangzhou, Shenzhen, Chengdu, Hong Kong ve New York'ta bulunan ferah, temiz ve özel olanaklara sahip merkezi, modern yerler.

10. Karşılama ve Çin'e yerleşmenize yardımcı olan samimi, profesyonel hizmet personeli. Ayrıca sınıfta Çinlilere ilerleme şansı da veriyorlar!

Konumlar

 • Shanghai

  Head Office 12F, 650 Hankou Road, , Shanghai

  • Beijing

   Suite 317, Tower 16, China Central Place, 89 Jianguo Road, , Beijing

   • Hong Kong

    Unit 2&5, 3F, Beautiful Group Tower, 74-77 Connaught Rd Central, Hong Kong Island, , Hong Kong

    • Guangzhou

     Suite 1403, Tower B, Zhongtai International Plaza, 161 West Linhe Road, , Guangzhou

     • Shenzhen

      Suite 1118, Xinhua Insurance Building, 171 Mintian Road, , Shenzhen

      • New York

       22 Rock Plaza, 22 West 48th Street, 10036, New York

       • Chengdu

        Suite 1708, Times 8, No.68, Zhiquan Section, Dongda Street, Jinjiang District, 610065, Chengdu

        • Suzhou

         Room 610, Building A, Xin Tian Xiang Plaza, 388 Su Ya Road, Suzhou Industrial Park, , Suzhou

         • China Online

          China Online, Çin Halk Cumhuriyeti

          programlar

           Kurum ayrıca şunları sunar:

           sorular