Keystone logo
Manipal University Dubai

Manipal University Dubai

Manipal University Dubai

Tanıtım

Manipal Üniversitesi Dubai (MUD) Manipal Üniversitesi, Hindistan, 23 disiplinlerde 25.000 üzerinde öğrenciye kayıt ülkenin en büyük özel üniversitesi bir kampüsüdür.

Manipal Üniversitesi, Hindistan Kasturba Medical College & Teknoloji Manipal Enstitüsü olmak üzere akademik mükemmellik iyi kurumların bazı ev sahipliği yapmaktadır.

Manipal Üniversitesi 2000 yılında Dubai, BAE varlığını kurdu. Şu anda, Manipal Üniversitesi, Dubai dünya genelinde 26 ülkeden 1.500'ü aşkın öğrenciye müraacat ve bölgede bir Hint multi-disipliner bir üniversitedir.

MU Dubai Eylül 2011 yılında ikonik state-of-the-art kampüsünde taşındı. Meskûn alan yayılmış 750,000 metre kare üzerinde, yayılan kampüs 4000 öğrenci üzerinde barındırabilir. Dışında çağdaş amaca sınıflardan, Dubai Uluslararası Akademik City (DIAC) mühendislik, biyo-teknoloji ve bilgi teknolojisi evler üstün laboratuvarlarda yeni kampüs, ve programlar için bölgenin en iyi stüdyoları ve atölye bazı ev de Medya ve iletişim ve iç tasarım.

Kampüs aynı zamanda bir atletizm pisti, tenis kortları, spor salonu ve fitness merkezi ve erkekler ve kızlar için bir eğlence merkezi de dahil olmak üzere bir yayılan kütüphane, kafeterya, bol, açık ve kapalı spor tesisleri, evler. tüm kampüs Wi-Fi özellikli olduğunu. Dubai üniversitenin şube kampüsü MU Hindistan'da bu yüce yüksekliklere ulaşmak gördü, aynı soy ve kalite üzerine kurulmuştur. Akademisyenler ötesinde, MU öğrenciler, Dubai müfredat dışı etkinlikler, spor aktiviteleri ve diğer kültürel etkinlikler için yeterli poz olsun. Üniversite bölgedeki tüm önde gelen üniversite düzeyinde etkinliklerde ün kazandı ve Dubai'de kültürel ve edebi faaliyetlere eşit aktif bir gelişen spor ekibe sahiptir.

Konumlar

  • Dubai

    G04,Dubai International Academic City (DIAC) PO Box 345050

    sorular