Keystone logo
Marshall University - College of Business

Marshall University - College of Business

Marshall University - College of Business

Tanıtım

A Yönetim Bilimleri Fakültesi Öğretim işletme, muhasebe, finans, yönetim, pazarlama, ekonomi, insan kaynakları, sağlık, organizasyon iletişim ve hukuk fonksiyonel alanlarında eğitim geçmişleri ve deneyime sahip bireylerden oluşmaktadır. fakülte, Lisansüstü Koleji diğer fakülteleri ile birlikte, iş dünyası, sanayi, emek, hükümet, hastaneler ve kar amacı gütmeyen kuruluşların idari kariyer için hazırlanıyor kadın ve erkekler için lisansüstü eğitim fırsatları sunar.

Akreditasyon

Kolejler ve Okullar North Central Association Yükseköğretim Kurumları Yönetimi Eğitimi Uluslararası Birliği (İşletme Collegiate Schools Amerikan Meclisi) ve Komisyon: İşletme Koleji AACSB tarafından akredite edilmiştir.

Sertifika Programları

Halen sunulan sertifika programları İşletme Yönetimi Vakıflar Lisans Belgesi bulunmaktadır.

Lisans Programları

İşletme (MBA), Executive MBA (MBA), İnsan Kaynakları Yönetimi Sağlık İdaresi yılında Science (MS) Lisans ve Master of Science (MS) Master: şu anda sunulan lisans programları şunlardır. En son ek yakın gelecekte seçkin bir kohort sunulacak Hemşire Anestezi Yönetimi Uygulama Doktor.

Giriş Koşulları

Bu katalog aşağıdaki bölümlerde belirtilen Marshall University Graduate College koşullarını prosedürleri takip ve yerine getirmelidir Sağlık İdaresi İnsan Kaynakları Yönetimi veya MS MS derecelerini takip etmek isteyen kişiler. MBA veya Executive MBA diploması isteyen kişiler aşağıdaki bölümlerde açıklanan uzman prosedürü takip etmelidir.

Kabul Sınavı Of Feragat

Akredite bir kurumdan bir Kazanılan doktora derecesi ile MBA programı ya ya, MS programa Bir başvuru GRE veya GMAT almak için gerekli değildir. Bir master derecesi ile Bir başvuru GRE veya GMAT almak için gereklidir.

Çalışmanın Planı

Öğrenci ve onun / onun danışmanı öğrencinin başlangıçta kaydolur hangi dönem boyunca onaylanması gerekir Çalışma Planı hazırlayacaktır. Bir plan onun / onu seçtikleri alanda öğrencinin ihtiyaçlarını karşılamak için uygun olmalıdır. Bu öğrenci tamamlanması bekleniyor özgü dersler içermelidir; ve aynı zamanda programın ya da okulun tüm diğer şartları listeleyecektir. Çalışma Planı listelenen Dersler bu fakülte tarafından uygun değerlendirilecektir. Planda değişiklik müteakip istekleri resmen MBA Direktörü veya Akademik Danışmanı tarafından onaylanmalıdır. O ve öğrencinin resmi transkript arasındaki son Araştırmanın Planı ve / veya tutarsızlık herhangi bir sapma mezuniyeti geciktirecektir. Bir öğrenci bir yıl boyunca (devamsızlık resmi izinli sürece) inaktif ise kabul edildi Çalışma Herhangi Planı geçersiz hale gelebilir.

Genel Not Ortalaması Gereksinimi

Bir öğrenci Öğrenci Lisansüstü Koleji bir 3,0 not ortalamasına tutmalıdır Ayrıca kendi programında en fazla iki C yıllardan ile, tüm program kurs bir 3,0 not ortalamasına genel olmalıdır. Öğrenci mezun Bu standart karşılanması gerekir. Öğrenci, bu standartların altına düşerse, o öğrenci akademik sınamalı konulmamalıdır veya programdan çıkarma tabi olacaktır.

Kapsamlı Değerlendirme

Derece adaylar önce yüksek lisans alınması için kapsamlı bir değerlendirmesini tamamlamak zorundadırlar. Bir öğrencinin kapsamlı bir değerlendirme zamanlaması ve biçimi Yönetimi Enstitüsü Direktörü tarafından önceden onaylanacaktır. kapsamlı değerlendirme genellikle nihai, entegre capstone ders içinde gerekli yazılı dönem ödevi, MGT 699 ise, "İşletme Politikası ve Stratejisi," ya da MGT 696, "İdari Politika ve Strateji."

Ders kayıt Politikası

Yönetim Bilimleri Fakültesi (GSM) herhangi bir 600 seviyesi ders almak için, öğrencinin bir GSM programına kabul edilmelidir. Bir istisna bazda, GSM kayıtlı olmayan bir öğrenci GSM Akademik Danışman veya GSM MBA Direktörü yazılı onayı ile sadece bir 600ohm seviye GSM dersi alabilir. Diğer birimlerle işbirliği programları GSM Direktörü tarafından onaylandı gerekir. Bu kayıt denemeden önce bu onay almak için öğrencinin sorumluluğundadır. Ayrıca, öğrenci özel ders önkoşulları yerine getirmelidir. Bu politikayı ihlal öğrenciler idari çekilecektir.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Huntington

    John Marshall Drive,1, 25755, Huntington

programlar

    Kurum ayrıca şunları sunar:

    sorular