Keystone logo
Masan University

Masan University

Masan University

Tanıtım

2012 yılında Masan University , fakültenin bağlılığı ve görüşleri doğrultusunda vizyonunu açıkladı. Odaklandığımız şey de yenilikçilik taahhüdümüzdü. İnovasyon, her şeyin durgun olduğu hissedildiğinde, içten dışa bir şeyde değişiklik yapmak anlamına gelir. Aynı zamanda "Hepimizin hayatta kalması için önce kendimde değişiklik yapmam gerekiyor" mesajı da veriyor.

Masan University zamanımızın umudu olarak hizmet etmek istiyor. Umut doğrudan bir vizyon belirlemeyle bağlantılıdır. Vizyon, birçok insanın umduğu ve arzuladığı şeye dayanır. Masan University , arzuları " Masan University " inancıyla Masan University .

Bunu yapmak için, okulun idari ofisleri ve bölümleri eylem planları belirlemek için bilgeliklerini topladılar. Masan University , eğitim organizasyonu paradigmasını yenileyerek ve ağları güçlendirerek harekete geçme becerisine sahip olmaya odaklanır. Masan University , aşağıdaki üç noktayı takip etmeye hazırdır:

"Rüyalar."

Birincisi, bir insanın sahip olabileceği en iyi varlık "düşler" dir. Rüyalar "insanlar" tarafından elde edilir. İnsanlar bilgeliklerini topladıklarında daha iyi fikirler ve eylem planları ortaya çıkabilir.

"zevk almak"

İkincisi, şeylerden "zevk almalıyız". Yaradılışın enerjisi özgür düşünen bireyler tarafından yönlendirilir. Acı verici deneyimlerin takdir edilebileceği noktaya kadar bir şeylerden nasıl zevk alacağımızı bildiğimizde başarılı olabiliriz.

"öğrencilerimiz"

Üçüncüsü, eğitim tüketicilerinin, öğrencilerimizin memnuniyetine odaklanıyoruz. Öğrencileri eğlendirme, şaşırtma ve dokunma yeteneği üniversitemizin rekabet gücüdür.

Marka değeri dediğimiz şey imaj pazarlama yoluyla yaratılır. Bu nedenle okulumuz öğrencilerinin sesini dinlerken ve eğitimdeki yeni trendleri takip ederken gönlünde ve zihninde ' Masan University , Masan University gurur duyuyorum' imajını geliştirmek önemli.

Masan University veren ve ilgi gösterenlerin beklentilerini içtenlikle karşılamaya çalışacağız. Eğitim, sonsuz özlem ve inançtan yeni bilgi ve teknolojiye doğru başlar. Masan University , eğitim tutkusu geliştirmek için daha çok çalışacak.

Konumlar

 • Masanhoewon-gu

  Masanhoewon-gu, Kore Cumhuriyeti

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular