Keystone logo
Massachusetts College of Pharmacy and Health Sciences

Massachusetts College of Pharmacy and Health Sciences

Massachusetts College of Pharmacy and Health Sciences

Tanıtım

Geleceğinizi şekillendirmeye hazır mısınız? Başlamak için daha iyi bir yer yok.

MCPHS, eksiksiz bir sağlık programı yelpazesine sahip, kar amacı gütmeyen, sağlık odaklı bir üniversitedir. Bir öğretim kurumu olarak öğrencilerimize tutkuyla bağlıyız ve onlar da hayati bir sektörde kariyer yapma konusunda aynı derecede tutkulu. Hayatınızı tutkunuz etrafında inşa etmeye bir fiyat biçmek neredeyse imkansız olsa da, MCPHS'nin karşılığında elde ettiğiniz şey için dikkate değer, her yönden bir değer olduğunu göreceğinizi düşünüyoruz.

Misyon

MCPHS, mezunları, öğretim, uygulama, burs ve araştırma alanlarında mükemmellik, yenilikçilik ve işbirliği yoluyla dünya çapında sağlığı geliştirmeye ve hizmet edecekleri toplulukları dönüştürmeye hazırlar.

Vizyon

MCPHS, gelecek nesil küresel liderleri hazırlayan ve halkın sağlığını iyileştirmeye yönelik sistemleri destekleyen sağlık ve profesyonel eğitimde bir yenilikçidir.

 • Öğrenci başarısı: Mezunlarımız, hem seçtikleri kariyerde hem de yaşamda yüksek düzeyde başarı elde etmeye hazırdır.
 • Öğrenci deneyimi: Öğrencilerimiz öğrenimlerine aktif olarak katılırlar, Üniversite topluluğuyla güçlü bir bağ duygusuna sahiptirler ve kişisel ve profesyonel hedeflerine ulaşmak için güçlenmiş hissederler.
 • Fakülte ve personel başarısı: Fakültemiz ve personelimiz, profesyonel olarak büyümek ve bir topluluk olarak işbirliği yapmak için sürekli çaba göstermeleri nedeniyle yüksek öğretimde lider olarak kabul edilmektedir.
 • Altyapı ve teknoloji: Entelektüel, fiziksel ve dijital ortamlarımız, katılımımızı, öğrenmeyi ilerletmeyi, yeniliği benimsemeyi, işbirliğini teşvik etmeyi ve yaptığımız her şeyde kaliteyi desteklemeyi davet ediyor.

İstatistik

MCPHS kendini her öğrencinin başarısına adamıştır.

MCPHS'deki öğrenciler profesyonel olarak odaklanmış ve yönlendirilmişlerdir ve ABD'deki hemen hemen her eyaleti ve düzinelerce yabancı ülkeyi temsil etmektedirler. MCPHS, öğrenci kadromuzda zengin bir çeşitliliğe sahip olmanın yanı sıra, modern sağlık kurumlarındaki disiplinler arası ekip yaklaşımına paralel olarak zengin bir sağlık programı çeşitliliği de sunmaktadır.

 • Öğrencilerin %80'i ilk yıldan sonra geri dönüyor.
 • Öğrencilerin %72'si 6 yılda mezun oluyor.
 • Üç kampüsümüzde ve çevrimiçi olarak sunulan 100'den fazla Program; tümü yeni nesil sağlık hizmetleri liderlerini hazırlamak için tasarlandı.

Öğrenciler dünyanın en iyi sağlık kurumlarından bazılarında deneyim kazanırlar.

Öğrencilerimiz en çok aranan stajlara, klinik yerleştirmelere ve araştırma fırsatlarına doğrudan arka bahçemizde erişebilirler. Merkezi Massachusetts ve New Hampshire'daki önde gelen hastanelerden Boston'un birinci sınıf Longwood Tıp ve Akademik Bölgesi'ne kadar öğrencilerimiz, ülkenin 1 numaralı pediatri hastanesi ve New England'ın en üst sıradaki kanser tedavisi de dahil olmak üzere kurumlarda değerli, gerçek dünya deneyimi kazanıyorlar birkaçını saymak gerekirse merkez.

 • Longwood Tıp ve Akademik Alanındaki kurumlar arasında her yıl açılan ortalama 7.500 iş ilanı sayısı.
 • Öğrencilerin gerçek hastalarla uygulamalı deneyim kazandığı 5 tesis içi klinikler ve merkezler.
 • Manchester, Worcester ve çevrimiçi programlarımızda Aile Hemşiresi Uygulayıcı öğrencilerimiz tarafından bir akademik yılda 22.643 hasta görüldü.

Bir eğitim kurumu olarak fakültemiz öğrencilerimize odaklanmıştır.

Araştırma kurumlarının aksine fakültemiz tek bir şeye odaklanmıştır: öğretim. Seçkin tam zamanlı öğretim üyelerimiz ulusal akademilerin üyesidir ve ulusal meslek birliklerinin başkanlığını yapmıştır. Bunlar tıp dergilerinin editörleri, federal olarak finanse edilen araştırma projelerinde araştırmacılar ve iş liderleridir. Her şeyden önce öğrencilerimize mentorluk yapıyorlar, ulaşılabilirlikleri yüksek ve destekleyiciler.

 • MCPHS'de 826 öğretim üyesi.
 • %90 Terminal derecesine sahip tam zamanlı öğretim üyeleri.
 • 13:1 Öğrenci-öğretim üyesi oranı.

Canlı bir toplulukla öğrenci deneyimini geliştirmek.

MCPHS'nin Boston, Worcester ve Manchester'da bulunması tesadüf değil. Bu konumlar öğrencilerimize New England'daki en prestijli sağlık kurumlarından bazılarına erişim olanağı sağlar. Ayrıca kampüslerimiz öğrenci etkinlikleriyle dolup taşıyor. Müfredat dışı ve işbirlikçi fırsatlarla öğrencilerimiz üniversite deneyimlerinden en iyi şekilde yararlanabilirler.

 • Öğrencilerimize sunulan 100'den fazla Kulüp, organizasyon ve okul içi spor.
 • 35.000'den fazla üniversite öğrencisi hareketli Worcester, MA şehrinde yaşıyor.
 • Manchester, NH kampüsümüzde 30'dan fazla profesyonel organizasyon ve kulüp mevcuttur.

  Kampüs Özellikleri

  Arkadaş edin. Bağlantılar kurun. Bir fark yarat.

  MCPHS'de, sağlık hizmetleri konusunda sizin kadar tutkulu olan diğer öğrenciler ve personel ile anında bağlantı kurabilirsiniz. Tamamen sağlık bilimlerine adanmış bir topluluğa dahil olmanın güzelliği bu. Sayısız kulüp ve organizasyona, okul içi sporlara, kampüs kültürel etkinliklerine ve kapımızın dışında sunulan birçok şeye katılın. Ve MCPHS'deki deneyiminizden en iyi şekilde yararlanın.

  Boston, Massachusetts

  Sağlığın merkezindeki enerjiyi hissedin.

  Boston'daki en eski yüksek öğrenim kurumu olmamıza rağmen, kampüsümüz modern yeniliğin tam tanımını oluşturmaktadır. Dünyaca ünlü Longwood Tıp ve Akademik Bölgesi'nde bulunan Boston'un sunduğu her şey kapımızın önündedir. Bu dinamik ortam, öğrencilere dünyanın en prestijli tıp ve araştırma kurumlarından bazılarında akademik ve klinik deneyim fırsatları sunar.

  Worcester, Massachusetts

  Kentsel bir fırsat merkezinde yaşayın ve öğrenin. Boston'un 65 km batısında, Massachusetts'in merkezinde bulunan Worcester, bir sağlık ve eğitim merkezidir. New England'ın ikinci büyük şehri 30.000'den fazla öğrenciye, on beş yüksek öğrenim kurumuna, düzinelerce kliniğe ve birkaç büyük hastaneye ev sahipliği yapmaktadır. Canlı şehir merkezindeki kampüsümüzde, mevcut kariyerlerini geliştirmek veya yeni kariyerlere başlamak için çalışan çeşitli profesyonellerden oluşan bir gruba katılacaksınız.

  Manchester, New Hampshire

  Birbirine sıkı sıkıya bağlı bir toplulukta gelişin. Boston'dan yaklaşık 50 mil uzaklıktaki Manchester kampüsümüz şehir merkezinde elverişli bir konuma sahiptir. Daha küçük bir New England şehrinin yönetilebilirliğinin yanı sıra, modern tesislerin ve enerjik bir öğrenci nüfusunun harika bir kombinasyonunu sunar. Rahat ortamın, mağazaların, restoranların, tarihi mimarinin ve klasik New England cazibesinin keyfini çıkarın.

   Burslar ve fon sağlama

   MCPHS Avantaj Bursu

   Herhangi bir tam zamanlı MCPHS derecesini başarıyla tamamladığınızda, Sağlık Yönetimi alanında MBA dahil olmak üzere altı çevrimiçi, yarı zamanlı yüksek lisans derecesinden birine yönelik %50 öğrenim bursuna hak kazanırsınız!

   Öğrencilerimizin eğitimsel, profesyonel ve finansal ihtiyaçları konusunda ciddi olduğumuzdan, onların sürekli akademik gelişimlerine önemli yatırımlar yapıyoruz. Herhangi bir tam zamanlı MCPHS derecesini başarıyla tamamlayan herhangi bir MCPHS öğrencisine, aşağıdaki altı yarı zamanlı, çevrimiçi yüksek lisans programından birine yönelik öğrenim bursu sağlayacağız:

   • Sağlık Yönetimi MBA
   • Halk Sağlığı Yüksek Lisansı
   • Düzenleyici İşler ve Sağlık Politikası Bilim Ustası
   • Sağlık Bilimleri Yüksek Lisansı
   • Klinik Araştırmalarda Bilim Ustası
   • Klinik Yönetim Bilim Ustası

   MCPHS Avantaj Bursu yalnızca ikinci veya ileri derece kazanmanın mali yükünü hafifletmekle kalmaz, aynı zamanda sizi çok çeşitli sağlık alanlarında başarıya giden hızlı yola sokar. Disiplinlerarası, takım temelli yaklaşımımız, eğitim olanaklarınızı ve mesleki fırsatlarınızı genişletmek için tasarlanmıştır.

   Sıralamalar

   ABD'de Güç Kazanma Konusunda 1 Numaralı Üniversite

   Wall Street Journal/Times 2018 Yüksek Öğrenim Üniversite Sıralaması, MCPHS mezunlarını en üst sıraya koyuyor.

   AA Standard and Poor's (S&P) Finansal Kredi Notu

   MCPHS, Standard and Poor's'tan (S&P) finansal güç ve istikrar açısından en yüksek notu aldı.

   ABD'deki 4. En Dönüştürücü Üniversite

   Money Magazine'in 2020 En Dönüştürücü Kolejler listesinde MCPHS, ülkede dördüncü sırada yer alıyor.

   İngilizce Dil Gereksinimleri

   Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

   Konumlar

   • Boston

    179 Longwood Ave Boston, 02115, Boston

    • Worcester

     19 Foster St., 01608, Worcester

     • Manchester

      1260 Elm St., 03101, Manchester

      sorular