Keystone logo
Megatrend University

Megatrend University

Megatrend University

Tanıtım

12 fakülte ve bir enstitüye sahip akademik bir aile bileşimi olan Megatrend University , bu yıl da ortaokul mezunlarına kapısını açıyor ve en son pedagojik standartlara göre yürütülen eğitim dünyasına giriş imkanı sunuyor. Öğretim biçimleri - dersler, pratik çalışmalar, çalıştaylar, simülasyonlar, değerlendirme ve bilgi değerlendirmesi - yeni bir şeyler öğrenmeye hevesli gençlerin duyarlılığına, ritmine, ihtiyaçlarına ve yeteneklerine göre ayarlanır.

Megatrend'de eğitim almaya kolayca karar vermeniz için birçok neden var. Birincisi, Fakültelerimizdeki olağanüstü eğitim programları, en yüksek çalışma standartlarını karşılamak için özenle oluşturulmuş, mükemmel öğretim kadrosu, tüm öğrenci faaliyetlerinin yürütüldüğü en güzel modern bina ve son olarak - Amerika'dan Japonya'ya ve İskandinavya'dan Güney Afrika'ya.

Megatrend'de okumak, aynı zamanda, ülkedeki birçok kültürel, sanatsal ve spor etkinliğini organize ettiğimiz ve desteklediğimiz için oldukça zengin bir sosyal yaşam anlamına da geliyor.

Bu Üniversitede eğitim almış profesyonellerin değeri ve sınıflarımızdan çıkan bilginin kalitesi işgücü piyasasında kabul görmüştür. Megatrend University mezunları göreceli olarak daha kolay iş buluyorlar ve bazıları ekonomik, finansal, kültürel, medya, güvenlik ve diğer kamu şirketleri, kuruluşları ve Sırbistan'daki ve dünya çapındaki kuruluşlarda çok sorumlu işlere sahipler. En iyi, öğrencilerin mezun olduktan sonra bile üniversiteleriyle bağlantıda kalmalarına yardımcı olan, coğrafi olarak dağınık mezunlardan görülebilir.

Eski öğrencilerimiz sloganı altında bir araya geliyor:

Megatrend University - İYİ BİR OKULDU!

Konumlar

  • Belgrade

    Maršala Tolbuhina,8, , Belgrade

    sorular