Keystone logo
MELIUSform Business School

MELIUSform Business School

MELIUSform Business School

Tanıtım

MELIUSform Business School , hem üyelerinin hem de çalışanlarının eğitim alanındaki tecrübesi sayesinde, 1996 yılından bu yana profesyonel ve yönetsel eğitim pazarına benzersiz bir bilgi birikimi getirmektedir . Hedef, gerçek ihtiyaçlarına göre tasarlanmış eğitim kursları ile bireylerin ve kuruluşların geleceği üzerinde olumlu bir etki yaratmaktır.

MELIUSform Business School , iş dünyasının trendleri, merak, pragmatizm ve yenilik gücü ile sürekli olarak uyumlu öğretimin kanıtladığı gibi, değerin yayılmasına çok fazla enerji ve kaynak yatırır.

Eğitim planlamasındaki yenilik, MELIUSform Business School SMAU Milan 2020 Ödülünü ve AIF Adriano Olivetti Ödülünü Araştırma ve İnovasyon alanında 1. olarak kazanmasını sağladı.

Bizim ürünlerimiz

MELIUSform ile eğitiminizi özgür bırakın… istediğiniz yerde , istediğiniz zaman , istediğiniz şekilde!

Şu anda MELIUSform Business School , eğitim kurslarını 3 farklı yolla sunmaktadır:

geleneksel sınıfta , Milano, Roma ve Padua ofislerinin davetkar ve konforlu salonlarında;

• öğretmenler ve diğer katılımcılarla gerçek zamanlı olarak etkileşim kurmanıza izin veren canlı akışta (VLS) ;

İsteğe Bağlı veya "ertelenmiş akış", maksimum esneklik derecesi ile bunları "istediğiniz yerde", "istediğiniz zaman" ve "herhangi bir cihazla" takip edin: Akıllı TV, PC, Tablet, Akıllı Telefon, vb.

Her durumda, yeni MELIUSform sanal Kampüsüne erişim, aynı dijital ortama entegre edilmiş tüm öğretim materyalleri (ders notları, alıştırmalar, vaka çalışmaları, videolar, testler, haberler vb.) ile garanti altına alınmıştır. -derinlik çalışmaları veya ders kurtarma.

Eğitiminizi destekleyecek hizmetler

Yerleştirme ve Kariyer

Kişisel markanızı oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Koçluk ve özel ders vermeye adanmış uzman psikologlar ve eğitmenlerin yardımıyla kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Ücretsiz web seminerleri

Yüksek eğitim değeri olan ücretsiz web seminerleri. Evden rahatça ve tamamen ücretsiz olarak antrenman deneyimi yaşamanın yeni bir yolu.

Ücretsiz Excel® Uygulamaları

Excel®️ yazılım ve uygulamaları (ayrıca Ücretsiz). Mesleklerin uygulanmasında mikro problemlere danışmak ve çözmek için Excel®️ yazılımı ve şablonları.

Öğrenci Görüşleri

Konumlar

  • Rome

    Via Duilio, 12, 00192, Rome

    sorular