Keystone logo
Mente Argentina

Mente Argentina

Mente Argentina

Tanıtım

Buenos Aires dayanarak, Mente Arjantin dinamik, bireyselleştirilmiş daldırma programları aracılığıyla uluslararası öğrenciler için uluslararası eğitim fırsatları ve en kaliteli kişisel destek sağlamak için kurulmuş bir örgüttür. Biz akademik başarı kolaylaştırmak ve küresel yetkinlik ve kişisel büyümeyi teşvik, aynı zamanda, öğrencilerin eşsiz ve farklı bir şekilde süre Arjantin keyfini çıkarmanızı sağlar yenilikçi programlama sağlamak için çalışıyoruz.

Bugün, Mente Arjantin Study Abroad lider kuruluş, İspanyolca, Staj ve Arjantin'de Gönüllü Programları olduğunu.

Bir Arjantinli Örgütü ile staj ya da eğlenceli kısa kursa katılan, önemli bir derecesi takip, bir dönem eğitim olsun, Mente Arjantin 'in programları yerel perspektiften Arjantin yaşamak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. En çok zevk ne, Arjantin keşfedin ve Mente Arjantin bu unutulmaz bir yolculuğa çıkıyorlar!

Neden Mente Arjantin seçmelisiniz?

Mente Arjantin lideri ve en büyük Study Abroad organizasyon, İspanyolca, Staj ve Arjantin'de Gönüllü Programları olarak kabul edilmektedir. Akademik, mali ve kültürel - - ​​öğrenim deneyimi, öğrenmek ve büyümek için Arjantin'e geliyor Arjantin'de lider kuruluş olarak, Mente Arjantin birçok zorlukları gezinmek gibi uluslararası öğrencilere destek için çeşitli yollar geliştirmiştir.

Mente Arjantin ile, küresel yetkinlik kazanmak, İspanyolca dil becerilerini geliştirmek ve dinamik bir dünya kenti zevk, öğrenci olmanın odaklanmak için ücretsizdir. Öğrencilerimiz sadece başka bir kültürü tanık değil, aynı zamanda aktif deneyim ve daldırma temelli yaklaşımla hayat Arjantinli şekilde katılmaz.

İşte Mente, biz Arjantin'i sevgi ve dünyanın her yerinden gelen öğrencilere yurtdışı eğitim deneyimleri sağlar. Bu tutku doğrudan program ve sunduğumuz eşsiz hizmetler çevrilir. Biz sadece Arjantin'de programları sunan, biz bizim katılımcılarla paylaşma konusunda hevesli uzman yerel bilgi büyük bir sahiptirler.

Mente Arjantin seçerek, Buenos Aires, Arjantin olumlu ve ödüllendirici bir deneyim için gerçek bir yerel ortak var.

Konumlar

  • Recoleta

    Avenida Santa Fe,3192, C1425, Recoleta

    sorular