Keystone logo
Mercy College

Mercy College

Mercy College

Tanıtım

onların eğitim en iyi şekilde yaşam en iyi şekilde: Mercy College olan öğrenciler kişisel misyon dinamik, farklı New York alan kolej.

İş, Eğitim, Sağlık ve Doğa Bilimleri, Liberal Sanat ve Sosyal ve Davranış Bilimleri: 1950 yılında kurulan Mercy beş okullarda 90'dan fazla lisans ve lisansüstü ve sertifika programları sunmaktadır. Mercy College hayatında daha iyi bir yer kazanmak için yeterli aç herkes için yüksek öğretim işe yaraması için onun fakülte ve personel meydan okuyor. Dobbs Ferry, Bronx, Manhattan ve Yorktown Heights kampüsleri ile Üniversite kültürünün canlılık bölgenin çevresinde gelen çeşitli öğrenci vücut tarafından sürdürülür.

Mercy102

Bir Dönüştürücü Eğitim Deneyimi
Merhamet kendi kişisel ve entelektüel beklentilerini aşmak için kendi lisans ve lisansüstü öğrencilerinin her meydan okuyor. Mercy mezunlarının profesyonel ve mesleki spektrumları arasında başarı ve güven göstermek ve onların toplumlarında ya da dünya çapında sahip etkisi bir güçlendirici eğitim deneyimi kanıtıdır.

Mercy canlı akademik topluluk gerçek dünya deneyimleri ile sınıf dışında öğrenme yüksek bir değer vermektedir. bursa Bu yaklaşım, mezuniyet sonrası yaşam ile sınıfta öğrendiklerini uygulamak için öğrencileri teşvik eder. yakından bu projelerde öğrencilerle Mercy dünyaca ünlü öğretim çalışmaları.

Mercy_York

Merhamet dünya ile öğrencilere bağlayan kararlıdır. Kolej katılmak için öğrencileri teşvik "Merhamet Arka verir" girişimi aracılığıyla toplum hizmeti zengin bir geleneğe sahiptir ve kurşun, hizmet-öğrenme imkanları. Bu Mercy tarihinin bir yansıması ve Mercy College mühür (hizmet tüketilen Inserviendo Consumere) içerdiği değerindedir.

Kampüs etkinlikleri ve uluslararası seyahat deneyimleri öğrencilere keşfetmek ve evden uzakta kültürleri takdir yardımcı olur. Mezunlarımız nişanlı vatandaşlarıdır.

Mercy101

PACT Avantajı
onların eğitim boyunca öğrencilere desteklemeye kararlıdır, Mercy College Koleji Kişiselleştirilmiş Başarı Sözleşmesi (PACT) programı içerir kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunuyor. PACT öğrenci başarısı için bir model olarak hizmet veren ulusal olarak tanınan bir rehberlik programıdır. www.mercy.edu/ 877-RAHMET-GO.

Sizin PACT hocası kolej hayatı gezinmek yardımcı olur puanınızı kişidir. Sizin akıl hocası anlamanıza ve mali yardım için başvuruda, sağ ana seçmek, akademik ilerlemeyi izlemek, seçmek ve sınıflar için kayıt, liderlik becerilerini geliştirmek, staj arazi ve iş görüşmeleri için hazırlayacaktır.

Mercy_ny

Bir İstenilen Kampüs Çevre
Hudson Nehri üzerinde nefes kesen doğal çevre Dobbs Ferry pitoresk köy Mercy en doğal kampüs ayırır. Dobbs Ferry ana caddesi, sadece kampüs birkaç adım mesafede şirin restoran, butik, alışveriş, kahve dükkanları ve canlı bir topluluk yaşam sunuyor. kampüsünde bulunan bir Metro-North tren istasyonu, New York erişilebilir hale getirir. Sen az 30 dakika, Grand Central Station, Manhattan'ın kalbinde gelmesi. , Met opera keşfetmek, Broadway, Bryant Park'ta buz paten deneyim, MoMA de sanatı inceleyen Yankee Stadium veya Citi Field bir oyun yakalamak, Central Park, Sanat ve Botanik Bahçeleri Metropolitan Museum of keşfetmek ve sayısız ile deneyim kazanmak staj ve iş imkanları.

Manhattan, Bronx ve Yorktown Heights bulunan Mercy diğer kampüsleri, esneklik ve rahatlık sunuyor.Ödenebilirlik
Merhamet milletin en düşük özel üniversite harç oranları ve New York State düşük birini sunuyor. Kolej aynı zamanda yüksek ulaşmak öğrencilere cömert burs paketleri sağlar. Öğrencilerin konut veya commuting olsun, onlar ortalama milli maliyetinin bir kısmını fırsatları bir zenginlik ve zenginleştirici bir üniversite deneyimini keşfedeceksiniz.

Misyonumuz

Mercy_DF1

Mercy College hayatları boyunca öğrenmeye devam etmek ve hareket, böylece ödüllendirici kariyer atılmak için öğrencileri hazırlamak liberal sanat ve kişiselleştirilmiş ve kaliteli öğrenme ortamlarında profesyonel programlar sunarak yüksek öğrenim hayatlarını dönüştürmek için motive öğrencilere fırsat vermeyi taahhüt eder etik ve sorumlu bir değişen dünyada.

MercyMission

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

 • Dobbs Ferry

  Mercy College 555 Broadway, 10522, Dobbs Ferry

 • New York

  47 West 34th Street (Herald Square), 10001, New York

 • New York

  1200 Waters Place, 10461, New York

  • Yorktown Heights

   2651 Strang Boulevard Yorktown Heights, 10598, Yorktown Heights

   • USA Online

    USA Online, Amerika Birleşik Devletleri

    sorular