Keystone logo
Mercy College Siber Güvenlik Konusunda Master
Mercy College

Siber Güvenlik Konusunda Master

18 Months

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 917 / per credit

Uzaktan Eğitim

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Çünkü kahramanların masa başı işleri olabilir

Her şeyden daha hızlı büyüyen bir endüstri ile, programımız hayatımızın bağlı olduğu dijital dünyayı korumanıza yardımcı olacaktır.

Günümüz dünyasında, özel verilerimizi korumak için ileri eğitim ve beceriler kazanmaktan daha önemli bir şey yoktur. Şirketler, hükümetler, kolluk kuvvetleri ve bireylerin hepsi giderek artan şekilde birbirine bağlı dünyamızın artan karmaşıklıkları ile karşı karşıya kalıyor ve hem verileri korumaya hem de en kötüsüne hazırlanmaya ihtiyaç duyuyor. MS Siber Güvenlik programındaki işiniz sizi bir devlet kurumu, kolluk kuvvetleri, özel şirketler, hastaneler, sağlık kuruluşları ve bilgi işlem bölümlerinde bir kariyere hazırlayacaktır.

Hızlı gerçekler

 • 5 Yıllık BS / MS Programı veya 18 Aylık MS
 • Gerçek Dünya Eğitimcileri
 • GRE İsteğe bağlı
 • Esnek ve Çevrimiçi Seçenekler

5 Yıllık BS / MS Siber Güvenlik Programı

Siber Güvenlik konusundaki İkili Derece Programımız, yetenekli öğrencilere hem lisans hem de yüksek lisans derecelerini sadece beş yılda tamamlama fırsatı sunmaktadır. Bu zorlu ancak ödüllendirici ikili programın mezunları iş dünyasında ve hükümette liderlik pozisyonu almaya devam ediyor.

Program Çıktıları

Bu programın sonunda öğrenciler yapabilecekleriniz:

 • Kablolu ve kablosuz ağ iletişimi yoluyla risk türlerini, siber tehditleri ve siber saldırıları tanımlayın.
 • Siber savunma, siber suç, siber soruşturma ve siber yönetim kavramlarını kanıtlamak için tasarlayın, geliştirin ve uygulayın.
 • Önceki problemlere göre araştırma problemlerini tanımlamak, çözümler geliştirmek ve araştırma sonuçlarını tartışmak.
 • Bilginin gizliliğini, bilgiyi gizlemeyi, bilgi güvencesini, bilgi şifrelemesini / şifresini çözmeyi anlayın.
 • İç ve dış siber saldırıların ve siber saldırıların tespiti, önlenmesi ve korunmasının prototiplenmesini tamamlamak üzere bir ekipte etkin biçimde çalışın.
 • Kişisel bilgisayarlardan, akıllı telefonlardan, altyapı sahiplerinden, kablolu ve kablosuz ağlardan kaynaklanan siber suçlarla ilgili kanıtlar edinin ve doğrulayın.

Program Bilgisi

amaç

Siber Güvenlik Bilim Ustası, öğrencilere veri dosyalarını güven altına almak, bilgisayarları savunmak, bilgisayar ağlarını korumak ve kritik ulusal elektronik altyapısını korumak için teknik becerilere ve analitik yeteneklere sahip olmak için tasarlanmıştır. Bilgi sistemleri ve bilgisayar ağları, bilgisayar korsanlarından, virüslerden ve solucanlardan sürekli olarak tehdit altındadır. Hiçbir şey, hayatlarımızın dayandığı dijital dünyayı korumaktan daha önemli olamaz. Programdaki müfredat bilgi güvencesi ve güvenliğinde sağlam bir temel oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda alandaki son gelişmeleri yakından takip eder.

Mercy College Siber Güvenlik Eğitim Merkezi, Ulusal Güvenlik Ajansı ve Ulusal Güvenlik Departmanı tarafından bilgi güvencesinde federal olarak belirlenmiş Akademik Mükemmeliyet Merkezlerinden biridir. Lütfen merkez web sitesine bakınız: www.mercy.edu/ias.

Lisans Derecesi Gereksinimleri

Siber Güvenlik alanında yüksek lisans kazanmak için 30 kredi gerekmektedir. Kurslar aşağıda listelenmiştir. Master Projesi (IASP 600) isteğe bağlıdır. Bir Yüksek Lisans Projesini başarıyla tamamlayan öğrenciler (IASP 600), bir Yüksek Lisans Tezi (IASP 601) tamamlamak için program başkanından onay alabilir.

Siber Güvenlik Amaçları

Siber Güvenlik programı, öğrencilere teoride güçlü bir temelin ve güvenlik ve gizlilik mühendisliğinde pratik becerilerin bir kombinasyonunu sunar. Bu programın mezunları, teknolojik ve yasal ve yönetimsel bakış açılarından güvenlik ve gizliliği anlayacaktır. Güvenlik sistemleri ve güvenlik politikaları oluşturmak, uygulamak ve denetlemek için hazırlanacaklar. Bilgi Sistemi Güvenlik Görevlisi, Ağ Güvenliği Yöneticisi, Bilgi Güvenliği Analisti, Adli Analist, Bilgi İşlem Denetçisi, Bilgi Sistemi Yönetim Görevlisi, Bilgi Güvencesi Mühendisi ve Bilgi Güvencesi Analisti gibi ileri denetim pozisyonlarında görev almaktadırlar. Ayrıca, mezunlar Sertifikalı Bilgi Sistemi Güvenlik Uzmanları (CISSP) gibi profesyonel sertifikalar almaya hazır olacaklar.

Kabul şartları

Siber Güvenlik programına kabul şartları:

 1. Bakalorya transkript.
 2. Özgeçmiş.
 3. Lisansüstü çalışma için kişisel ve / veya mesleki niteliklerin kanıtı sunan en az bir tavsiye mektubu.
 4. Programa başvurmanın nedenlerini ve başvurucunun tamamlanmasından nasıl faydalanabileceğini belirten iki sayfalık bir yazılı Kişisel Beyan.
 5. Bilgisayar programlama, bilgisayar ağı ve veri tabanı yönetimi konularında temel bilgiler; transkriptler ve / veya BT ile ilgili çalışma deneyimleri ve sertifikalar. Öğrenciler, alan bilgilerini yenilemek için IASP 505'i (Siber Güvenlik Biliminin Temelleri) almaları gerekir.

Siber Güvenliği Övgüleri

Ulusal Güvenlik Ajansı ve Vatan Güvenliği Departmanı tarafından Bilgi Güvenirliği Eğitiminde Akademik Mükemmellik Ulusal Merkezi olarak belirlenmiştir.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Bilgi Güvencesinde MS
  • St. Cloud, Amerika Birleşik Devletleri
 • Siber Güvenlik ve Dayanıklılıkta Usta
  • Saint Pölten, Avusturya
 • Siber Güvenlik Ustası
  • Joondalup, Avustralya