Keystone logo
Metropolitan State University Of Denver

Metropolitan State University Of Denver

Metropolitan State University Of Denver

Tanıtım

MSU Denver, karşılıklı saygı atmosferinde farklı öğrenci nüfusuna sanat ve bilim, profesyonel ve işletme kursları ve programları sunan kapsamlı, lisans ve yüksek lisans derecesi veren bir şehir üniversitesidir. Öğretim ve öğrenmede mükemmellik, MSU Denver'ın birincil hedefidir. 50 yılı aşkın süredir MSU Denver, yaşamları, toplumu ve yüksek öğrenimi dönüştürmek için hız belirleyici olmuştur.

Colorado'nun öğrencilerini yüksek kaliteli, gerçek dünya eğitimiyle yaşamlarını ve kariyerlerini ilerletmeleri için güçlendiriyoruz. Ve% 80'den fazlası Colorado'da kalan 95.000 çalışmaya hazır mezunumuz aracılığıyla eyalet ekonomisine güç veriyoruz. Mile High City'nin kalbinde yer alan MSU Denver, kariyerlere hızlı bir başlangıç yapan stajlara ve profesyonel ağlara benzersiz erişim sağlar.

MSU Denver, yüksek kaliteli bir fiyat etiketi olmadan yüksek kaliteli eğitim sunar.

Derslerimiz, tanınmış akademisyenler, ulusal uzmanlar ve endüstri simgeleri tarafından verilmektedir. Ayrıca, öğrencilerin kariyere hazır, şirketlerin işe almak isteyeceği eleştirel düşünürler olmalarına yardımcı olan her kursta uygulamalı öğrenmeyi geliştirirler.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Denver

    Auraria Parkway,890, 80204, Denver

    sorular