Keystone logo
Metropolitan University Of Technology

Metropolitan University Of Technology

Metropolitan University Of Technology

Tanıtım

Universidad Tecnológica Metropolitana, Kurumsal Yönetim, Lisans Eğitimi ve Çevre ile Bağlantı alanlarında dört yıllığına akredite edilmiş, Şili Eyaleti'nin yüksek öğrenim kurumudur.

1993 yılında kurulan UTEM, ülkemizin kamu ve geleneksel yüksek öğretim kurumlarını bir araya getiren prestijli kuruluşlar olan Şili Üniversiteleri Rektörleri Konseyi (CRUCH) ve Şili Devlet Üniversiteleri Konsorsiyumu (CUECH) üyesidir. Aynı zamanda Latin Amerika üniversiteleri ve bunların kültür kurumları ile olan ilişkilerinin geliştirilmesi yoluyla ilişkili kurumlarının gelişimini teşvik etmeyi amaçlayan uluslararası bir organizasyon olan Latin Amerika ve Karayip Üniversiteler Birliği'nin (UDUAL) aktif bir üyesidir. kuruluşlar. Uluslararası

Üniversite, Yönetim ve Ekonomi, Tasarım ve Mimarlık, İnşaat, Bilim ve Mühendislik bilgi alanlarında PSU girişi ile toplam 28 lisans kariyeri sunmaktadır.

Metropolitan Bölgesinde sınıflar, laboratuvarlar, kütüphaneler, kumarhaneler ve etkinlik odaları arasında 72 bin metrekareden fazla inşaatı olan üç kampüsü vardır (SIES 2018). Toplam kaydı 8 bin beş yüzün üzerinde öğrencidir. Unutulmamalıdır ki çalışmanın 5.000'den fazlası armağan yararına (SIGE-UTEM 2019).

Konumlar

  • Santiago

    Dieciocho,161, , Santiago

    sorular