Keystone logo
Mahatma Gandhi University Rwanda

Mahatma Gandhi University Rwanda

Mahatma Gandhi University Rwanda

Tanıtım

giriş aracı olarak, Mahatma Gandhi Üniversitesi (MGU) bir lider Ruanda eğitim kurumu kurulmuş ve Yükseköğretim Kurulu, Milli Eğitim Bakanlığı, Govt tarafından kabul edilmiştir. Ruanda Cumhuriyeti. Ayrıca, MGU Ruanda (www.mgu.ac.rw) adlı saygın kuruluşun üyesi olduğunu Doğu Afrika Üniversitelerarası Kurul (IUCEA). Yükseköğretimde bölgenin rekabet gücünü teşvik etmek için Doğu Afrika'da uluslararası karşılaştırılabilir eğitim standartlarının bakımını kolaylaştırır Doğu Afrika bölgesinde Üniversiteler kar amacı gütmeyen bir organizasyondur. Buna ek olarak, Üniversite açık, mesafe, esnek, e-öğrenme ve online eğitim gibi içeriği ve müfredatın kalitesini artırır dünyada çeşitli uluslararası kuruluşlardan akreditasyon aldı Doğu Afrika'da Inter Üniversitelerarası Kurul (IUCEA), Açık ve Uzaktan Eğitim (ICDE), Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Programları üyesi, Uluslararası Eğitim, ABD (AAIE), Afrika Üniversiteler Birliği ilerleme Derneği Kurumsal Üyesi Uluslararası Konseyi ( AAU) ve daha fazlası.

Mahatma Gandhi Üniversitesi Ruanda Yüksek Öğrenim Kurumu kurulmuş ve Ruanda Cumhuriyeti Yükseköğretim Kurulu, Milli Eğitim Bakanlığı ve Hükümet tarafından kabul edilmiştir. Bu üniversitenin amacı küresel öğrenciler yetiştirmektir ve onları bir muktedir vatandaşı yapmaktır. Üniversite Doğu Afrika'da Yüksek Öğrenim bir kar amacı gütmeyen bir kurum olarak faaliyet. Bu Üniversitesi'nde size şartlarda derece kazanmak. Online ya da yerel kampüsünde öğrenmek için hangisini seçerseniz seçin, bizim zorlu müfredat ve destekleyici bir öğrenme ortamı güvenebilirsiniz. Mahatma Gandhi Üniversitesi araştırma ve eğitim mükemmellik için bir kabul üne sahip Küre 'lider üniversitelerinden biri olmayı vaat bir kurumdur.

Mahatma Gandhi Üniversitesi'ni seçenler fırsatlar denize sıçrama tahtası teşkil Programlar geniş yelpazede erişebilirsiniz. Biz akademik mükemmellik ve iş umutları başarı ve başarı rekor teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Öğrencilerimizin ömür boyu gündemini gerçekleştirmek etkinleştirmek için, biz tesisleri ve personel büyük yatırımlar yaptık. Mahatma Gandhi Üniversitesi öğrenme ve öğretimi desteklemek için Bilgi ve İletişim Teknolojisini kullanarak ön planda yer almaktadır. Biz öğrencilerimizin esnek ve dinamik bir öğrenme deneyimi vermek için geleneksel öğrenme ve öğretme değerleri ile e-öğrenmenin kullanımını harmanlanmıştır.

Amacımız akademik mükemmellik lider merkezi ve akademik yerine deneyimi için talip herkes için tercih edilen bir hedef olmaktır.

Konumlar

 • Kigali

  KN 25 St 9, Dist. Nyarugenge,Village Kiyovu, Behind hill view hotel, , Kigali

  • Kigali

   District Bugesera Sector Nyamata, Cell Nyamata, , , Kigali

   sorular