Keystone logo
© DeepSleep Studio
Miami Regional University

Miami Regional University

Miami Regional University

Tanıtım

Miami Regional University (MRU), Florida'nın hareketli Miami Springs şehrinde bulunan modern ve canlı bir üniversitedir. 1966 yılındaki kuruluşuna kadar uzanan zengin bir geçmişe sahip olan MRU, akademik mükemmellik arayan öğrencilere sürekli olarak en kaliteli eğitimi ve besleyici bir ortamı sağlamaya çalışmaktadır. MRU, İşletme Yüksekokulumuz, Eğitim Yüksekokulumuz, İşletme ve Hemşirelik Yüksekokulumuz ve Genel Eğitim Yüksekokulumuz aracılığıyla lisans ve yüksek lisans programları sunmaktadır.

MRU'nun öne çıkan özelliklerinden biri, kendi alanlarında başarılı profesörler ve uzmanlardan oluşan fakültesidir. Öğretmeye ve mentorluğa olan bağlılıkları, MRU öğrencilerinin başarısını şekillendirmede etkili olmuştur. Üniversite ayrıca pratik ve uygulamalı deneyimlere öncelik vererek öğrencileri stajlar ve topluluk ortaklarıyla ortak projeler aracılığıyla gerçek dünyadaki zorluklara hazırlıyor.

MRU, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki kültürel açıdan en çeşitli ve dinamik şehirlerden birinde yer almaktadır. Kampüs, zengin bir fikir ve deneyim dokusunu besleyerek bu çok kültürlü mozaiği yansıtıyor. Öğrenciler Miami şehrinin sunduğu akademik kaynakların yanı sıra sanat ve müzikten iş ve teknolojiye kadar kültürel fırsatlardan da yararlanabilirler. MRU, öğrencilere küreselleşmiş bir dünyada tam potansiyellerine ulaşmaları için güç veren, eğitimde mükemmelliğin bir simgesi olarak duruyor. Güçlü akademik temeli, çeşitli öğrenci topluluğu, adanmış öğretim üyeleri ve dinamik konumu, onu eğitim yoluyla geleceklerini şekillendirmek ve Miami'nin canlı enerjisini deneyimlemek isteyenler için ideal bir kurum haline getiriyor.

Misyon

MRU, farklı nesillerden gelen öğrenciler için bilgi, beceri ve tutumların gelişimini teşvik eden besleyici bir öğrenme ortamında kaliteli lisans ve lisansüstü eğitim sağlar. Özel Üniversite topluluğumuz ve öğretim üyelerimiz, öğrencileri gelişen bir dünyada yaşam boyu öğrenmeye hazırlar.

Vizyon

Yükseköğretimde mükemmeli arayan bireylerin tercih ettiği kurum olmak. Miami Regional University mezunları:

  • Seçtikleri meslekte bir pozisyon elde etmek için gerekli bilgi, beceri ve tutuma sahip olmak
  • Derece planlarını program süresinin %150'si içinde tamamlayın
  • Mesleğine girmek için gerekli yeterlilikleri göstermek
  • Seçtikleri mesleğin gerektirdiği lisans ve sertifikayı ilk denemede geçmek

Konumlar

  • Miami

    700 S Royal Poinciana Blvd, Miami Springs, 33166, Miami

sorular