Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Midland University

Midland University

Midland University

Tanıtım

1883'te kurulan Midland University , öğrencilere hem Fremont hem de Omaha lokasyonlarında 30'dan fazla akademik alanda, dört yüksek lisans programında ve çeşitli mesleki eğitim programlarında ilgili fırsatlar sunan bir liberal sanatlar kolejidir. Yakın zamanda Chronicle of Higher Education tarafından ülkedeki en hızlı büyüyen 9. özel, kar amacı gütmeyen bakalorya kurumu olarak tanınan Midland, liberal sanat eğitimine modern bir yaklaşım getiriyor. Pazardan geriye dönük çalışma konusundaki yenilikçi yaklaşımımız, öğrencilere dünyada bir amaçla liderlik etmeleri için gerekli becerileri sağlar.

Midland University öğrencileri, danışmanlarından ve ana dallarındaki uygulamalı deneyimlerinden kişisel ilgi görürler, iş ve lisansüstü okula yerleştirmedeki üstünlükten bahsetmeye bile gerek yok. Midland, 30'dan fazla ana dal ve profesyonel öncesi program aracılığıyla mükemmelliği teşvik eder ve eğitim, işletme, hemşirelik ve tıp bilimleri ve insan performansında lider olarak bir üne sahiptir.

Midland 4 Yıllık Mezuniyet Garantisi, temel gereksinimleri karşılayan öğrencilerin dört yıl içinde mezun olmalarını garanti eder. Dört yıllık planımızdan mezun olmazsanız, siz mezun olana kadar okul ücretinizin% 100'ünü ödeyeceğiz. Bunu nasıl yaparız? 4 Yıl Garantili Mezuniyet için yenilikçi Merkezimizde, başarılı olmanıza yardımcı olmaya adanmış eksiksiz bir profesyonel danışman ekibimiz var.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Fremont

    North Clarkson Street,900, 68025, Fremont

    sorular