Keystone logo
© Millennia Atlantic University
Millennia Atlantic University

Millennia Atlantic University

Millennia Atlantic University

Tanıtım

Millennia Atlantic University (MAU) işletme, yönetim ve girişimcilik konularına ağırlık veren işletme odaklı lisans ve lisansüstü programlar sunmaktadır. Millennia Atlantic University , öğrencilerimize dünyanın her yerinden öğrenciler ve eğitmenlerle tanışabilecekleri ve iş dünyasında sorun çözmek ve liderlik etmek için uygulamalı deneyim kazanma fırsatı bulacakları samimi bir topluluk sunar.

MAU, kuruluşundan bu yana, olağanüstü işletme eğitimi sağlama ve öğrencileri ve mezunları için fırsatlar yaratma misyonuna sadık kalmıştır.

TBB Bank Girişimcilik Okulu'nun eklenmesiyle MAU, program tekliflerini genişletmeye ve iş fırsatlarını öğrenmek ve keşfetmek için benzersiz işbirliği alanları yaratmaya devam ediyor.

MAU, mevcut öğrencilere ve mezunlara kampüs ve çok kültürlü Doral-Miami topluluğu ile ilişki kurmaları için birçok fırsat sunmaya devam edecek. Bu fırsatlar arasında MAU Mezunlar Derneği'nin yakın zamanda lansmanı ve Mezunlar Altın Galası yer alıyor. Bu etkinlikler, öğrencimizin öğrenme deneyiminin zenginleşmesine katkıda bulunur ve mezuniyetin ötesinde faydalı bağlantılar oluşturur.

MAU fakültesi, personeli ve yönetimi, bizim için en önemli olan şeye odaklanmaya devam ediyor: öğrencilerimizin tam potansiyellerini keşfetmelerine yardımcı olmak. Fakültemiz sadece uygun eğitim başarılarına ve kimlik bilgilerine sahip olmakla kalmayıp, aynı zamanda öğrettikleri konularda profesyonel başarı elde etmiş ve sınıfa benzersiz bir bakış açısı katmıştır.

akreditasyon

Millennia Atlantic University Kariyer Okulları ve Kolejleri Akreditasyon Komisyonu (ACCSC) tarafından akredite edilmiştir. Kariyer Okulları ve Kolejler Akreditasyon Komisyonu (ACCSC), ABD Eğitim Bakanlığı tarafından tanınan bir akreditasyon kurumudur.

Konumlar

Konumlar
 • Doral

  3801 NW 97th Avenue, 33178, Doral

  • facebook
  • twitter
  • youtube
  • linkedin

sorular