Keystone logo
Minnesota State University Mankato College of Arts and Humanities

Minnesota State University Mankato College of Arts and Humanities

Minnesota State University Mankato College of Arts and Humanities

Tanıtım

Sanat ve Beşeri Bilimler Fakültesi, Sanat, İletişim Çalışmaları, İngilizce, Beşeri Bilimler, Kitle İletişim Araçları, Müzik, Disiplinlerarası Çalışmalar, Felsefe, Tiyatro ve Dans ile Dünya Dilleri ve Kültürlerine ev sahipliği yapmaktadır.

İşverenlerden ideal iş adaylarını tanımlamaları istendiğinde, son anketler ve araştırmalar onların her zaman liberal sanat mezunlarını tanımladıklarını gösteriyor. İşverenler, esnek ve 21. yüzyıl işyerinde var olan sürekli değişime uyum sağlayabilen mezunlara değer veriyor. Etik davranışı anlayan ve sorunları çözmek için yaratıcılığı ve eleştirel düşünceyi kullanabilen mezunlara değer verirler. Mükemmel iletişimci olan mezunlara değer verirler.

Sanat ve Beşeri Bilimler Koleji'nin yetenekli fakültesi, genel eğitim kursları aracılığıyla Üniversite'nin her mezununa bu tür temel bilgileri sağlar. Daha da önemlisi, kolej aynı zamanda 70'ten fazla lisans ve yüksek lisans derecesi ve sertifika programına ev sahipliği yapmaktadır. Her yıl yüzlerce öğrenci programlarımızdan derece kazanmakta ve çok çeşitli kariyerlerde işyerine taşınmaktadır.

Konumlar

  • Mankato

    Mankato, Amerika Birleşik Devletleri

    programlar

    sorular