Keystone logo
Missouri Tech

Missouri Tech

Missouri Tech

Tanıtım

Misyonumuz

Missouri Tech bilgisayar bilimi, elektronik, ve çalışmanın ilgili alanları vurgulayan akredite † özel okuldur. Misyonumuz pratik deneyime sahip ders kitabı teorisini birleştiren üstün bir öğrenme ortamı sağlayarak bu alanlarda kariyer için öğrencileri hazırlamaktır. Bu kombinasyon öğrencilerimize başarılı motivasyon, tutum ve özgüven geliştirir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz en kaliteli, uygun fiyatlı, eğitim sağlamak ve bilgisayar bilimleri ve elektronik gerçek bir ilgi gösterilmektedir başarılı fırsatına sahip öğrencilere vermektir. Beş A en aşağıdaki vurgulayan öğrencilerimizin başarısını, Missouri Tech eğitmen ve personel sağlamak için:

Akademisyenler (Bilgi ve Eleştirel Düşünme) Seyirci (Sorumluluk) Tutum (Mühendislik Tutum = Yapabilirsiniz) Görünüm (Presence-Güven) Hırs (Sürücü başarılı olmak)

5-As ilkelerine uygulanması, öğrencilerin akademik programların kalitesi ve başarısı yansıyan analiz ve Beş A adlı Missouri Tech eğitmenleri ve personelin teknik problems.The taahhüdünü çözme yeteneği ve güven kazanmak Mezunlarımızın.

Bizim Üyelikleri

Kariyer Okulları ve Kolejler Certified Gaziler Eğitim Missouri Bölümü ve İşgücü Yatırım Yasası Missouri Teknik için Onaylı Mesleki Rehabilitasyon Missouri Bölümü tarafından onaylandı Yükseköğretim Missouri Koordinasyon Kurulu tarafından İşlet Akreditasyon Komisyonu tarafından akredite Askeri Dostu Okul Üyesi arasında

Saint Charles, Missouri, Ticaret Odası Gaziler Eğitim Sertifika Görevlileri Derneği Özel Kariyer Kolejler ve Okullar Missouri Derneği Dernek Bilgi Teknolojisi Uzmanları IEEE Enstrümantasyon, Sistemler ve Otomasyon Topluluğu Bilgisayar Güvenliği Enstitüsü Kariyer Koleji Derneği Amerikan Eğitim Konseyi Missouri Meslek Birliği Öğrenci Mali Yardım Uzmanları Missouri Derneği Louis Bölge Kütüphanesi Ağı Microsoft IT Akademi Programı Üyesi

† Missouri Teknik Kariyer Okulları ve Kolejleri Akreditasyon Komisyonu (ACCSC) tarafından akredite edilmiştir.

Konumlar

 • Saint Charles

  Missouri Tech, 1690 Country Club Plaza Dr, MO 63303, Saint Charles

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular