Keystone logo
Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University

Tanıtım

Gururlu bir geçmişe sahip iddialı bir üniversite olan Manchester Met'te potansiyelinize ulaşın.

Manchester Metropolitan Üniversitesi (Manchester Met) 1824 yılından bu yana tarihi ve uluslararası alanda tanınan bir kurumdur. Eğitim kalitesiyle tanınan üniversite, aynı zamanda Birleşik Krallık'taki en iyi 60 üniversite arasında yer almaktadır (The Complete University Guide 2023).

Manchester şehir merkezinde yer alan Üniversite, 100'den fazla ülkeden gelen 4.000'den fazla uluslararası öğrenciden oluşan çeşitli bir topluluğa ev sahipliği yapmaktadır. Manchester müzeleri, galerileri, tiyatroları ve müzik mekanlarıyla heyecan verici ve canlı bir şehirdir. Ülkedeki en iyi üçüncü öğrenci şehri (QS Best Student Cities 2023) ve Birleşik Krallık'taki öğrenciler için en uygun fiyatlı şehirlerden biri (UniFresher 2023) olarak seçilmiştir.

Manchester Met, eğitim ve araştırma tesislerini, binalarını ve kamusal alanlarını geliştirmek için 400 milyon sterlinlik bir yatırım programından geçiyor. Üniversitenin Grosvenor binasına, Dijital Sanatlar Okulu'na, Spor Enstitüsü'ne ve Fen ve Mühendislik Fakültesi'nin yeniden geliştirildiği Dalton binasına yakın zamanda yatırım yapılmıştır.

Manchester Met ayrıca yüksek başarı gösteren uluslararası öğrencileri ödüllendirmeyi taahhüt etmekte ve kapsamlı bir burs yelpazesi sunmaktadır. Daha fazla bilgi edinin ve uygunluğunuzu kontrol edin burada. T&Cs geçerlidir.

Bu yıl ayrıca, belirli bölgelerden gelen öğrenciler için eğitimin ilk yılında %50 öğrenim ücreti indirimi sunan Rektör Yardımcısının Uluslararası Bölgesel Bursunu da sunabiliriz. Burs, uygun ülkelerden gelen, lisans eğitimine devam eden ve burs koşullarını karşılayan, kendi kendini finanse eden öğrenciler için geçerlidir.

Uygun programların tam listesi hüküm ve koşullarımızda yer almaktadır. Uygunluğunuzu kontrol etmek ve başvurmak için lütfen bu belgeyi okuyun.

Başvurmak için lütfen 30 Haziran 2024 tarihine kadar çevrimiçi formumuzu doldurun.

Konumlar

  • Manchester

    Manchester Metropolitan University, All Saints Building, All Saints, M15 6BH, Manchester

sorular