Keystone logo
© Jens Lyngstad. TIBE
Molde University College - Specialized University in Logistics

Molde University College - Specialized University in Logistics

Molde University College - Specialized University in Logistics

Tanıtım

Molde University College – Uzmanlaşmış Lojistik Üniversitesi (MUC), Norveç'in kuzeybatı kıyısındaki Molde ve Kristiansund kıyı kentlerinde yer almaktadır. 1994 yılında eğitim ve araştırmada mükemmeliyet taahhüdüyle kurulan MUC, çeşitli disiplinlerde çeşitli akademik programlar sunmaktadır. Lojistik, Ekonomi ve Yönetim, BT, Spor Yönetimi, Sosyal Bilimler ve Sağlık Bilimleri alanlarında lisans ve yüksek lisans düzeyinde eğitim programları sunuyoruz. Öğrenci topluluğumuz Lojistik Fakültesi, İşletme ve Sosyal Bilimler Fakültesi ile Sağlık Bilimleri ve Sosyal Hizmetler Fakültesi'nde organize edilen 3800 öğrenci ve 280 personelden oluşmaktadır. Molde University College araştırmaya büyük önem vermektedir ve çeşitli alanlara katkıda bulunmak için aktif olarak çalışmaktadır. Fakülte, yalnızca kendi alanlarında uzman değil, aynı zamanda öğrencileri akademik başarıya ve kişisel gelişime yönlendiren kararlı mentorlardan oluşan deneyimli ve kendini adamış profesyonellerden oluşur.

Molde Üniversitesi Koleji'nde okumak için iyi nedenler

HiMolde, gelecekteki işverenleriyle birlikte kaliteyi iyileştirme, yenilikçilik ve sürdürülebilir değer yaratma konusunda bilgiye dayalı çalışan kişileri eğitiyor. Araştırma ve eğitim arasındaki bağlantıyı vurguluyor ve öğrencilere araştırma projelerine aktif olarak katılma fırsatları sunuyoruz.

HiMolde'daki öğrenciler şunları elde ediyor:

 • Çeşitli, ilgi çekici ve etkili öğretim
 • Esnek pedagoji ve teşvik edici öğrenme ortamı
 • Çevremizdeki toplumla etkileşim içinde pratikte sürdürülebilirliğe ve yeniliğe odaklanmak
 • Yerleştirme ve uygulama ile esnek çalışma seçenekleri
 • Geçiş halindeki bir çalışma hayatı için yeterlilik
 • Uluslararası değişim için iyi fırsatlar

kabul

Molde University College'daki çalışmalara kabul, Samordna opptak veya Soknadweb aracılığıyla yapılır. Bu sayfalarda, başvuruya nasıl devam edileceğine dair faydalı bilgiler ve yüksek öğrenime kabul edilmek isteyenler için diğer bilgileri bulacaksınız.

Lisans ve yıllık eğitim

Burada lisans ve yıllık eğitimlerimize kabul hakkında genel bilgiler bulacaksınız.

Yüksek lisans ve ileri eğitim

Burada yüksek lisans ve ileri eğitim kurslarımıza kabul hakkında genel bilgiler bulacaksınız.

Konumlar

 • Molde

  Britvegen, 2, 6410, Molde

  sorular