Keystone logo
Montana Tech Bilimin ana çevre mühendisliğinde (ms)
Montana Tech

Bilimin ana çevre mühendisliğinde (ms)

Butte, Amerika Birleşik Devletleri

Request duration

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Çevre Mühendisliği (MS) Master

çevre mühendisliği - Ders çalışması, su, atık su, toprak ve yeraltı iyileştirme, dere restorasyon, hava kirliliği mühendislik, sağlık risk analizleri ve çevresel sürdürülebilirlik vurguluyor. Tez seçeneği öğrencilerin nanoteknoloji, roman su ve atık su arıtma teknolojileri, bio örnekleme, kirletici etkileri, hava kalitesi ve modelleme kapsayan araştırma projeleri üzerinde çalışıyoruz. Bir tezsiz seçeneği de mevcuttur.

BÖLÜM GENEL BAKIŞ

Bu hızla büyüyen disiplinlerarası alan öğrenciler çevre kendi ilgi alanını izlemeye olanak sağlar. Genellikle Montana Tech araştırma projeleri mineraller endüstrisinin karşılaştığı çevre sorunlarına ilgilidir. Ancak, araştırma sonuçları ve kurs dünya çapında çevre mühendisliği problemlerinin çözümüne genel uygulama var.

Hava, su kalitesi ve kirlilik kontrol alanlarında lisansüstü araştırma için fırsatlar vardır; Tehlikeli atık minimizasyonu, tedavi ve kontrolü; ve atık temizleme. Geçerli araştırma belirli alanlarda su ağır metallerin kimyası ve tehlikeli organik şunlardır; yeraltı ve yüzey suyu modellemesi; hava emisyon envanterleri; Ağır metallerin biyosorpsiyon; sulak araştırması, arazi ıslahı, atmosferik difüzyon süreçleri; ve "Deniz Kuvvetleri" ve "süper fon" sitelerin temizleme.

Kabul genellikle mühendislik alanında BS gerektirir. Fen kökenden gelen öğrenciler de bir arka plan "mühendislik çekirdek" genel lisansüstü programının bir parçası haline gelecek anlayışı ile uygulamak için teşvik edilir. Bir araştırma tezi gereklidir.

YERLEŞTİRME

Montana Tech Çevre Mühendisliği binbaşı genellikle mezuniyet öncesinde iş deneyimini elde etmek için fırsat var. Böyle Phelps Dodge, Kennecott, Marathon Oil, ARCO, EG & G Idaho, Carter Madencilik, Envirocon, Özel Kaynakları Yönetimi, ve diğerleri gibi şirketler yaz aylarında öğrencilerimizi işe. Bu işlerin, öğrencilerin çalışma bireyselleştirilmiş ders takip ederken zorlu ve uyarıcı durumlarda profesyoneller ile çalışıyoruz.

Çevre Mühendisliği mezunları için kariyer fırsatları hızla arttırıyoruz. Böyle temizlik ve tehlikeli atıkların bertarafı, hava toksinler, iç hava kalitesi, yeraltı suyu kirlenme ve rahatsız toprakların ıslahı Ulusal kaygılar çevre mühendisliği kariyer büyümeye katkıda bulunmaktadırlar. Mezunların Geçmiş yerleştirme yüzde 100 olmuştur.

LİSANS PROGRAMI

Hava, Toprak, Su veya - Öğrenciler üç vurgu alanlarından biri bütün Çekirdek Müfredat dersleri ve en az iki dersleri tamamlamak zorundadır. Buna ek olarak, iki veya daha fazla seçmeli ders 31 kredi saatlik asgari ihtiyacını karşılamak için alınmalıdır.

Restorasyon Belgesi

Lisans ve Lisans

Montana Tech adlı Restorasyon Belgesi mesleki bilgi ve hasarlı manzara yerli ekosistemleri yeniden için gerekli pratik uzmanlık isteyen, biyologlar, maden mühendisleri, inşaat mühendisleri, çevre mühendisleri, ve diğerleri için tasarlanmıştır. 17-18 kredi sertifikası 14 kredi çekirdek ve seçmeli 3-4 krediden oluşur. Bu 1 yıl içinde veya aynı anda lisans veya master derecesi ile tamamlanabilir. Bir restorasyon projesi alanı dahildir.

Butte bulunan Montana-"Yeryüzünde en zengin Tepesi" -Montana Tech ABD'de büyük Superfund sitesi ile çevrilidir. 1900 yılında kurulan Maden Montana'nın Okulu gibi, Montana Tech toplum, teşvik sorumlu gelişim değişen ihtiyaçlarını karşılamak ve doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımını desteklemek için uygulama ile mühendislik, bilim ve teknoloji karıştırma teoride güçlü bir mirasa sahiptir. Derin bilgi ve üstün akademik programları ile; çevre eğitimi ve sosyal yardım güçlü bir sicili; ve erişim ıslahı ve restorasyon çeşitli aşamalarında hasarlı dönümlük binlerce, Montana Tech ideal bir lisans Restorasyon Belgesi sunmak için yer almaktadır.

Geçmiş madencilik, enerji geliştirme, ulaşım ve endüstriyel faaliyetleri dünya çapında manzara ve ekosistemleri zarar vermiş. Butte ve olağanüstü çabaları öğrenilen dersler, etkilenen nehirleri temizlemek arazi ıslah ve birçok diğer topluluklar için geçerli bölgede yerli ekosistemler, üretilen çekirdek restorasyon ekoloji bilgisi, geri.

Bugün sanayi madencilik, enerji, ulaştırma ve üretim uzmanlığı ile mezun istiyor, ama kim de tasarım anlamak ve uzun vadeli çevresel hasar ve buna bağlı temiz-up en aza indiren sürdürülebilir ve uygun maliyetli bir şekilde bu ekonomik hayati faaliyetleri yürütmek , ıslah ve restorasyon maliyetleri.

Programda öğrenciler peyzaj ve ekosistem restorasyonu ve nasıl uzun vadeli zarar vermemek için endüstriyel faaliyetleri planlamak öğreneceksiniz. Onlar, hasarlı manzaralar geri, izin sitesi mühendislik ve nasıl yeniden kurmak için, monitör hakkında öğrenme meşgul ve yerli bitki koruyacaktır.

Lisansüstü Restorasyon Sertifika Programı'na Kabulde, on-line uygulamak veya yazdırılabilir bir başvuru formunu indiriniz. Öncelikli son boşluk varsa dikkate alınacaktır sonradan alınan 1 Nisan Uygulamalar olduğunu.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Çevre Mühendisliği Yüksek Lisansı
  • Syracuse, Amerika Birleşik Devletleri
 • Offshore Rüzgar Enerjisi Mühendisliği Yüksek Lisansı
  • Medford, Amerika Birleşik Devletleri
  • Somerville, Amerika Birleşik Devletleri
 • Çevre Mühendisliği Yüksek Lisans
  • Odense, Danimarka