Keystone logo
Montana Tech Bilimin ana sanayi hijyen (ms)
Montana Tech

Bilimin ana sanayi hijyen (ms)

Butte, Amerika Birleşik Devletleri

Request duration

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Endüstriyel Hijyen Bilim Ustası

Endüstriyel Hijyen beklenti, tanıma, değerlendirme ve işçinin sağlık, konfor veya üretkenliği etkileyebilir işyeri çevresel faktörlerin kontrolü sorumludur. Endüstriyel hijyen bir "bilim" olarak kabul edilir; Ancak, yargı, yaratıcılık ve insan etkileşimi içeren bir sanat aynı zamanda. İletişim becerileri çok önemlidir.

Bazı meslekler diğerlerine göre daha tehlikeli görünse de, olası kısa vadeli ve uzun vadeli sağlık tehlikeleri bir kişinin bir ofis ya da kimyasal tesiste istihdam olup olmadığını her meslekte meydana gelir. Endüstriyel hijyenistleri işyeri işçi mümkün olduğunca tehlikelerden ve bu kadar özgür ve geniş toplum potansiyel sağlık tehditlerine karşı korunmasını sağlamada önemli bir rol oynar. Ayrıca, sanayi hijyenistler meydana gelir ve bunlar gerçekleşmeden önce bunları önlemek için harekete geçebileceği sorunları önceden tahmin etmek yönetimi ile çalışmak. Ayrıca, endüstriyel hijyenistler şekillendirme ve işçi sağlığı ve güvenliği ile ilgili hükümet politikasının uygulanması önemli bir rol oynamaktadır.

İş çeşitlilik sağlık / çevre bilimleri alanında kariyer seçerken dikkate önemli bir avantajdır. Eşsiz istihdam olanaklarının zenginliği endüstriyel hijyen ihtiyaç duyulmaktadır. Birçok diğer meslekler farklı olarak, endüstriyel hijyenistleri sanayi belirli bir türü ile sınırlı değildir; onlar böyle Kamu Hizmetleri gibi kuruluşlar çeşitli istihdam edilmektedir; Hükümet; Academia; Araştırma Laboratuvarları; Hastaneler; Sigorta şirketleri; Firmaları Danışmanlık; Petrol, Kimya ve İmalat Firmaları; ve Madencilik Faaliyetleri.

Endüstriyel Hijyen Lisans programı İş Sağlığı alanında gelişmiş çalışma için olağanüstü bir fırsat sağlar. Bizim Sanayi Hijyen programının genel amacı, tanımak, değerlendirmek ve iş sağlığı tehlikeleri kontrol etmek için teknik yeterlilik ile bireylere sağlamaktır. Müfredat Endüstriyel Hijyen Amerikan Board tarafından yönetilen sertifikasyon sınavına geçmek için gerekli akademik hazırlık ile mezun sağlamak için tasarlanmıştır.

MS Endüstriyel Hijyen Programı için son başvuru tarihi ise:

 • Yaz ve Güz Dönemi için 1 Nisan
 • Bahar dönemi için 1 Ekim

Eğitim Amaçları ve Sonuçları

Mezun olduktan sonra ilk birkaç yıl boyunca, IH mezunları aşağıdaki ulaşmak için beklenir:

 1. Mezun olduktan sonra ilk dört yıl boyunca IH ile ilgili kariyer kurmak.
 2. Yetkin onların istihdama uygun IH hizmeti vermek için eğitimlerini kullanın.
 3. Etik sorumluluklarının farkında, kariyer gelişimine yapan meslek destekleyen ve onların toplumun bilgili ve ilgili üye olarak profesyonelce hareket.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Endüstriyel ve Sistem Mühendisliği Bilim Ustası
  • Rochester, Amerika Birleşik Devletleri
 • Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans
  • Narvik, Norveç
 • Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisansı
  • Arlington, Amerika Birleşik Devletleri