Keystone logo
Montana Tech Disiplinlerarası Yüksek Lisans
Montana Tech

Disiplinlerarası Yüksek Lisans

Butte, Amerika Birleşik Devletleri

Request duration

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Kampüste

* Daha fazla bilgi için program açıklamasına bakın.

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Disiplinlerarası Yüksek Lisans Programı (IMS) , öğrencilerin kendi akademik, yaratıcı ve profesyonel amaçlarına uygun bir lisansüstü müfredat tasarlamak için fakülte ile çalışmalarını gerektirir. Program, mühendislik ve fen yüksek lisans öğrencilerine açıktır. IMS programı tezsiz bir seçenek (37 kredi) ve tez seçeneği (31 kredi) sunmaktadır. Tezsiz seçenek genellikle yazılı ve sözlü yayın ve sunum tarihini belgeleyen öğrencilere açık olacaktır. 3.0 lisans diploması gerekir.

IMS programına başvuran adaylar, IMS uygulamasını kullanarak Montana Tech Graduate School'a başvuru talimatlarını takip etmelidir. Bu derece programının sıradışı doğası nedeniyle, IMS'nin ek kabul ve program koşullarına sahiptir.

 • Her öğrencinin programa kabul edilmeden önce bir program komitesi kurması gerekir.
 • Tüm aday adaylar, başvuru sürecine başlamadan önce Lisansüstü Çalışmalar Dekanına danışmalıdır.
 • Öğrenci, hizmet vermeye istekli en az iki farklı akademik bölümden bir Program Komitesini en az 3 üniversite fakültesi üyesi aramalı ve tanımlamalıdır. En az bir komite üyesi, Montana Tech bir Yüksek Lisans derecesi veren bölümünden olmalıdır. Program Komitesi Başkanı, Yüksek Lisans derecesi veren bölümden olmak zorunda değildir. Önerilen disiplinlerarası programdaki her disiplin, Program Komitesinde temsil edilmelidir.
 • Başkan ve Program Komitesi'nin diğer üyeleri ile istişare içinde, başvuran araştırma programı ve müfredat planı için net bir hedefler kümesi geliştirecektir. Müfredat planı, öğrencinin program için alacağı her dersi listelemelidir. Plan, temsil edilen çeşitli disiplinler arasında kaba bir iş dengesi sağlamalıdır. Program Komitesi üyeleri ve Bölüm Başkanları önerilen derece planını onaylamalıdır.
 • Program Komitesi, öğrencinin bölümü olarak görev yapacak. Komite başvuru materyallerini değerlendirmek ve bu materyalleri göndermek ve Enstitü'ye bir kabul önerisi sunmak için toplanacaktır.
 • Adaylar, lisans derecesine sahip olmayan bir yüksek lisans öğrencisi veya mevcut bir lisansüstü programa kabul edilen bir öğrenci olarak Montana Tech en az bir kayıt süresi geçirmek isteyebilirler. Deneyimler, bir öğrencinin bir komitenin üyelerini bulmasının ve uzaktan bir çalışma programı müzakere etmesinin neredeyse imkansız olduğunu göstermiştir.

Öğrenim ve Zorunlu Ücretler

Enstitü'ndeki programlar için yaklaşık öğrenim ücretlerini ve zorunlu ücret ücretlerini görmek için lütfen bu tabloları kullanın.

Kampüs İçi Programlar

durumOkul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Uluslararası Ekonomi Politikasındaki Sanat Ustası
  • Washington, Amerika Birleşik Devletleri
 • Uluslararası Kalkınma Çalışmaları Yüksek Lisans Programı
  • Washington, Amerika Birleşik Devletleri
 • Renk Bilimi Bilim Ustası
  • Rochester, Amerika Birleşik Devletleri