Keystone logo
Moravian University

Moravian University

Moravian University

Tanıtım

Moravian University derin kökleri ve ulusumuzdan daha uzun bir başarı geçmişi vardır. İkonik Moravyalı yıldız tarihimize kazınmıştır ve döndüğünüz her yerde mevcuttur. Moravian'ın hissi, Bethlehem'inkiyle iç içedir, hem çelik kasaba irfanının esnekliğini hem de Moravya geleneğinde her gece parlayan pencere mumlarının hafifliğini taşır.

Bethlehem, tarihi için o kadar saygı görüyor ki, Bağımsızlık Salonu, Özgürlük Anıtı ve Mısır piramitleri gibi tarihi yerlere katılmayı umarak UNESCO Dünya Mirası Listesi kısa listesine eklendi.

Lisans Akademileri

Küçük bir okul için Moravya deneyimi geniş bir erişime sahiptir. 70'den fazla çalışma alanı arasından seçim yapabilir, hatta kendi ana dalınızı tasarlayabilirsiniz. Ayrıca, yüksek lisans programı 45'ten fazla doktora ve yüksek lisans derecesi ve sertifika seçeneği sunar. Ama şu anda hiçbir şeye karar vermek zorunda değilsin. Moravian'da, tüm akademik ilgi alanlarınızı keşfetmek için zaman ayırmanızı ve ardından seçtiğiniz yola odaklanmanızı istiyoruz.

Tüm lisans programlarını görüntüleyin .

Ek olarak, Onur Programımıza, SOAR araştırmasına, yerel stajlara, öğrenci kulüplerine, yurtdışında eğitim ve daha fazlasına katılabilirsiniz.

Ortalama sınıf mevcudumuz 16 öğrencidir ve 11:1 öğrenci-öğretim üyesi oranı vardır. Bu, profesörlerinizin sizi ilk adıyla tanıdığı ve başarınıza önem verdiği anlamına gelir! Dört yıllık okul boyunca kullanmanız için size bir Macbook Pro ve bir iPad verilecek ve mezun olduktan sonra bile onları saklayabilirsiniz.

Lisansüstü Akademik

Moravian Graduate, davranış sağlığı, işletme, eğitim, güzel sanatlar, hemşirelik, rehabilitasyon bilimleri ve teolojik çalışmalarda 50'den fazla lisans ve sertifika programı sunmaktadır.

Moravian'ın mezuniyet ve sertifika programları, büyüyen endüstrilerin ihtiyaçlarını karşılamak için birinci sınıf mezunlar hazırlamak için tasarlanmıştır ve aynı zamanda hayatınıza uyum sağlamak için tasarlanmıştır, onu kökünden sökmek için değil. Bu nedenle lisansüstü dersler geleneksel, hızlandırılmış, harmanlanmış ve çevrimiçi formatlarda sunulmaktadır. Ayrıca, Moravian University en iyi kaynaklarına parmaklarınızın ucunda sahip olacaksınız ve fakültemiz, personelimiz ve Öğrenci Deneyimi Mentorlarımız sizin başarınız için kararlıdır.

Tüm lisansüstü programları görün .

yer

Amerika Birleşik Devletleri'nin doğu kıyısında yer alan Moravian, Bethlehem, Pennsylvania'daki evi çağırıyor. Bu kalabalık küçük kasabada kendinizi Philadelphia, New York ve Washington gibi büyük şehirlere kısa bir sürüş mesafesinde bulacaksınız, tüm hafta sonu seyahatlerini ve yeni maceraları hayal edin! Ama endişelenme, Lehigh Vadisinde de yapılacak çok şey var. İster Kuzey Amerika'daki (Musikfest) en iyi müzik festivallerinden birine katılın, ister Coca Cola Stadyumu'nda bir beyzbol maçının tadını çıkarırken, Bethlehem, PA'da hiç sıkıcı bir an olmaz.

Bethlehem topluluğu, Moravyalı öğrencileri her zaman çok sıcak karşılar ve genellikle staj, uygulamalı öğrenme fırsatları ve ücretsiz etkinlikler sunmak için Üniversite ile ortak çalışır.

Hava

Pennsylvania'dan Lehigh Valley, dört mevsimi sonuna kadar yaşıyor. Güz net kazak hava ve renkli yaprakları getiriyor. Kış kampüsümüzü karla kaplar. Bahar, yağmurlu ve çiçek açan çiçekler sunar. Ve yaz güneşli ve ılıktır. Her mevsim Bethlehem'den biraz farklı şeyler getiriyor ve biz onu seviyoruz!

Kampüs Özellikleri

Öğrenci hayatı

İster spor, ister sanat veya topluluk katılımıyla ilgilenin, Moravian University 'da yapılacak çok şey var. Bir NCAA Bölüm III okulu olarak, Moravian'ın 23 üniversite düzeyinde spor takımının yanı sıra sadece eğlenmek istiyorsanız 10 okul içi takımı vardır! Müzik toplulukları, öğrenci hükümeti, öğrenci birlikleri ve daha fazlasını içeren 80'den fazla öğrenci kulübü var.

Emniyet

Evet! Öğrencilerimizin güvenliği Moravian University 'de birinci önceliktir. Kampüs polisimiz, herkes için güvenli bir ortam sağlamak için çalışır ve ihtiyaç duyulduğunda her zaman yardıma hazırdır. Kampüs genelinde 24 saat eskort ve günlük servis hizmetlerinin yanı sıra acil durum mavi ışıklı telefonlar da sunuyoruz.

  Burslar ve fon sağlama

  Maliyet ve Yardım

  Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaya kararlıyız ve buna uygun fiyatlı özel eğitim sağlamak da dahildir.

  Moravian University öncelikle akademik başarıya dayalı bir Uluslararası Öğrenci Başarı Ödülü sunar: notlar, akademik programınızın gücü, TOEFL veya IELTS puanlarınız ve gönderilmişse SAT puanlarınız. Uluslararası Öğrenci Başarı Ödülü ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bu sayfadaki sorgulama formu aracılığıyla Uluslararası Kayıt İcra Direktörü ile iletişime geçin.

  Mezun İstatistikleri

  Öğrenci Görüşleri

  Konumlar

  • Bethlehem

   1200 Main Street Bethlehem, PA 18018, 18018, Bethlehem

  sorular