Keystone logo
Mount Marty College

Mount Marty College

Mount Marty College

Tanıtım

Mount Marty Üniversitesi'nde kalbe ve zihne odaklanıyoruz. Öğrencilerimizi inanç, akademik başarı ve başkalarına hizmet etmeye kendini adamış samimi, amaca yönelik bir topluluğa dahil ediyoruz. Mezunlarımız, çevrelerindeki dünyayı şekillendirmeye hazır yaşam boyu öğrenenlerdir.

Burada işleri farklı yapıyoruz. Ve etkisi inanılmaz.

Mount Marty Üniversitesi, çok yönlü öğrenciler geliştirmeye odaklanmamızı sağlayan Benedictine geleneği üzerine kurulmuştur. Fakülte ve personelin kişisel ilgisi ve desteğiyle, mükemmelliğe ulaşabilir ve akademik, atletizm, güzel sanatlar ve diğer etkinliklerde tutkularınızı takip edebilirsiniz. Benedictine temel müfredatımız aracılığıyla, sizi mesleğinizde ve toplumunuzda lider yapacak güçlü değerler ve yaşam becerileri kazanmanıza yardımcı olacağız. Ve Mount Marty bir Katolik, Benedictine kurumu olsa da, inancın kişisel bir yolculuk olduğuna saygı duyuyor ve herkesi topluluğumuza katılmaya davet ediyoruz.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Sioux Falls

    West 41st Street,5001, 57106, Sioux Falls

    sorular