Keystone logo
Maastricht School of Management

Maastricht School of Management

Maastricht School of Management

Tanıtım

Çeşitlilik içeren bir ağın parçası olmak ister misiniz? MSM deneyimine katılın!

Maastricht School of Management ( MSM ), Maastricht Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Okulu'nun (SBE) bir parçasıdır. SBE, uluslararası akreditasyon kuruluşları AACSB, EQUIS ve AMBA tarafından bir Triple Crown akreditasyonu ile dünya çapındaki eğitim kurumlarının seçilmiş %1'lik bir grubuna aittir.

MSM MBA, Yönetimde Yüksek Lisans ve Yönetici Doktora derecesi programları ve daha birçok kısa profesyonel ve yönetici kursu sunmaktadır.

Küresel yönetim eğitiminde 70 yıllık başarılı bir geçmişe sahip olan MSM , dünya çapında geniş bir öğrenci, mezun ve ortak ağı oluşturmuştur.

MSM yönetim programlarından birinde eğitim almak, eğitim deneyiminizi birçok ülkeden, profesyonel geçmişe ve ilgi alanlarına sahip diğer katılımcılarla paylaşacağınız anlamına gelir. Bu kadar çeşitliliğe sahip bir topluluğun parçası olmak, size uluslararası ağınızı önemli ölçüde genişletme ve bilgi ve deneyim alışverişinde bulunarak diğer katılımcılardan öğrenme fırsatı sunar.

Eğitim deneyiminiz boyunca, MSM 'ın kişisel yaklaşımından ve yüksek hizmet seviyesinden faydalanırsınız. Kendini işine adamış öğretim üyelerimiz ve personelimiz, akademik, profesyonel ve kişisel başarınıza katkıda bulunma konusunda son derece kararlıdır.

MSM mezunlar iş, hükümet ve akademi alanlarında üst sıralarda yer almaktadır.

MSM , Gelişmekte Olan Ekonomiler Uzman Merkezi (ECEE) aracılığıyla dünya çapında çok sayıda farklı müşteri için kapasite güçlendirme sağlar. MSM ayrıca tamamen müşteri kuruluşun ihtiyaçlarına göre uyarlanmış küresel özel programlar da sunar.

akreditasyonlar

EFMD Equis AkreditasyonluAMBA AkreditasyonluAACSB Akreditasyonlu

Konumlar

Konumlar
  • Maastricht

    Tapijnkazerne 11, 6211 ME, Maastricht

    sorular