Keystone logo
MUNER - Motorvehicle University of Emilia Romagna Elektrikli Araç Mühendisliği Yüksek Lisans (EVE)
MUNER - Motorvehicle University of Emilia Romagna

Elektrikli Araç Mühendisliği Yüksek Lisans (EVE)

Bologna, İtalya

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 3.126 / per year

Kampüste

Tanıtım

Elektrikli Araç Mühendisliği (EVE) , elektrik enerjisi dönüşüm cihazları ve bunların elektrikli araçlara entegrasyonu hakkında derinlemesine bilgi sağlayan uluslararası bir yüksek lisans derecesidir.

Bu kurs , elektrikli aktarma organları bileşenlerinin tasarımı ve spor arabalardan ağır hizmet araçlarına kadar geniş bir yelpazedeki BEV - Akülü Elektrikli Araçların aktarma organlarının geliştirilmesi konusunda gerçek uzmanlar yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

EVE mezunları elektrikli çekiş sisteminin ana bileşenlerini geliştirebilecektir: aküler, elektrik motorları, araç enerjisi, güç elektroniği, akü şarj cihazları, araç üstü güç sistemleri.

Kurs Bologna Üniversitesi'nin idaresi altındadır ve öğretim yeri aynı şehirdeki Elektrik, Elektronik ve Bilgi Mühendisliği Bölümü "Guglielmo Marconi" dir.

Program iki akademik yıl sürmektedir ve elektrik alt sistemleri ve bunların cer sistemlerine entegrasyonu, yerleşik hızlı şarj cihazı ve güç ağı bağlantıları, elektrikli aktarma organları, gelişmiş otomotiv sensörleri, yerleşik elektrik güç sistemleri, enerji depolama sistemleri ve termal iklimlendirme sistemleri ile ilgili hususları kapsamaktadır.

Kontenjan sayısı maksimum 30 öğrenci ile sınırlıdır. Kabuller, motivasyon ve becerileri değerlendiren liyakat ve röportajlara dayanmaktadır. Tüm öğretiler tamamen İngilizce dilinde verilmektedir.

MUNER uluslararası öğretim kadrosu son derece deneyimli öğretim görevlileri ve profesyonellerden oluşmaktadır. Eğitimlerin işgücü piyasasının güncel gereksinimlerine uygun olmasını sağlamak amacıyla kursların içerikleri ortak şirketlerin katkısıyla birlikte tanımlanmıştır.

Program, öğrencilerin " yaparak öğrenme " yaklaşımı doğrultusunda kampüste veya endüstriyel ortakların tesislerinde çok sayıda laboratuvar etkinliğine katılmalarını gerektirmektedir. Ayrıca özel şirketlerde zorunlu stajlar ve “proje çalışması” yaklaşımıyla yürütülen laboratuvar bazlı tez hazırlama faaliyetlerini de kapsamaktadır.

İdeal Öğrenciler

kabul

Müfredat

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular