Keystone logo
MUNER - Motorvehicle University of Emilia Romagna Gelişmiş Spor Araba İmalatında Usta (AAE)
MUNER - Motorvehicle University of Emilia Romagna

Gelişmiş Spor Araba İmalatında Usta (AAE)

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 2.160 / per year

Kampüste

Tanıtım

İleri Spor Otomobil İmalatı (ASM) Müfredatı , İleri Otomotiv Mühendisliği (AAE) Yüksek Lisans Kursunun bir parçasıdır ve üretim mühendisleri, otomotiv üretim süreçlerinin geliştirilmesi ve yönetimi konusunda uzman ve ilgili olarak kariyer yapmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Tedarik zincirleri , gelişmiş üretim ve montaj sistemlerine ve endüstriyel robot teknolojisi ve büyük veri analitiği gibi dijital fabrikalara olanak sağlayan teknolojilere özel olarak odaklanıyor.

Müfredat iki akademik yıl sürer ve süreç mühendisliği , endüstriyel tesis ve sistemlerin tasarımı, üretim yönetimi ve optimizasyonu , fabrika 4.0 için dijital teknolojiler ve kalite güvence süreç yönetimi gibi konuları kapsar.

Kontenjan sayısı maksimum 17 öğrenci ile sınırlıdır . Kabuller, motivasyon ve becerileri değerlendiren liyakat ve röportajlara dayanmaktadır. Tüm dersler İngilizce olarak verilmektedir .

İlk akademik yılın ilk dönemi, İleri Otomotiv Mühendisliği Yüksek Lisans programının diğer müfredatlarıyla ortaktır ve Mühendislik Enzo Ferrari Bölümü'nde (Modena Kampüsü) gerçekleşir. Birinci akademik yılın ikinci yarısından itibaren tüm dersler Endüstri Mühendisliği Bölümü'nde (Bologna Kampüsü) yapılacaktır.

MUNER uluslararası öğretim kadrosu son derece deneyimli öğretim görevlileri ve profesyonellerden oluşmaktadır. Eğitimlerin işgücü piyasasının güncel gereksinimlerine uygun olmasını sağlamak amacıyla kursların içerikleri ortak şirketlerin katkısıyla birlikte tanımlanmıştır.

Program, öğrencilerin " yaparak öğrenme " yaklaşımı doğrultusunda kampüste veya endüstriyel ortakların tesislerinde çok sayıda laboratuvar etkinliğine katılmalarını gerektirmektedir. Ayrıca özel şirketlerde zorunlu stajlar ve “proje çalışması” yaklaşımıyla yürütülen laboratuvar bazlı tez hazırlama faaliyetlerini de kapsamaktadır.

İdeal Öğrenciler

kabul

Müfredat

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular