Keystone logo
MUNER - Motorvehicle University of Emilia Romagna Off-Otoyol Araç Mühendisliği Yüksek Lisans (OHVE)
MUNER - Motorvehicle University of Emilia Romagna

Off-Otoyol Araç Mühendisliği Yüksek Lisans (OHVE)

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 2.160 / per year

Kampüste

Tanıtım

Yüksek teknolojili arazi araçlarının geliştirilmesinde uzman, tasarım ve üretim mühendisi olarak kariyer hedefleyen öğrenciler için.

2024-25 akademik yılında başlayan Otoyol Dışı Araç Mühendisliği (OHVE) müfredatı, İleri Otomotiv Mühendisliği (AAE) Yüksek Lisans Derecesinin bir parçasıdır.

OHVE programında yüksek lisans derecesi , modern otoyol dışı araçlar konusunda geniş bir vizyona sahip , yüksek teknolojili otoyol dışı araçların tasarımında uzman olan ve devlet araçlarını kullanan tasarım ve üretim mühendisleri olarak kariyer yapmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Akışkan gücüyle çalıştırma, araç dinamiği, kontrol ve test, yer etkileşimi ve hassas tarım için son teknoloji ürünü bilgisayar destekli mühendislik yöntemleri ve araçları .

Bu özel müfredat , yüksek teknolojili otoyol dışı araçlar tasarlama yeteneğine sahip profesyonellerin yetiştirilmesini ve bilgisayar destekli tasarım, otoyol dışı tahrik makineleri ve araçları, yer etkileşimi, elektrikli tahrikler, akışkan güçle çalıştırma, araç dinamiği, arazi dışı araçlar konularında güçlü beceriler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. otoyol kontrolü ve testi, hassas tarım makineleri.

İlk akademik yılın ilk dönemi, İleri Otomotiv Mühendisliği Yüksek Lisans programının diğer müfredatlarıyla ortaktır ve Mühendislik Enzo Ferrari Bölümü'nde (Modena Kampüsü) gerçekleşir. Birinci akademik yılın ikinci yarısından itibaren tüm dersler Bologna'daki Endüstri Mühendisliği Bölümü ile Tarım ve Gıda Bilimleri Bölümü'nde yapılacaktır.

kabul

Program Öğrenim Ücreti

Okul Hakkında

sorular