Keystone logo
MUNER - Motorvehicle University of Emilia Romagna Yüksek Performanslı Araba Tasarımında Usta (AAE)
MUNER - Motorvehicle University of Emilia Romagna

Yüksek Performanslı Araba Tasarımında Usta (AAE)

Modena, İtalya

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 2.160 / per year

Kampüste

Tanıtım

Yüksek Performanslı Araba Tasarımı (HPCD) Müfredatı , İleri Otomotiv Mühendisliği (AAE) Yüksek Lisans Derecesinin bir parçasıdır ve tasarım ve üretim mühendisleri , yüksek performanslı araçların geliştirilmesinde uzmanlar olarak kariyer yapmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. aerodinamik, araç dinamiği , şasi ve gövde için yapısal analiz , otomotiv bileşenleri ve sistemlerinin mühendislik tasarımı için en son teknolojiye sahip bilgisayar destekli mühendislik yöntemleri ve araçları aracılığıyla .

Kurs iki akademik yıl sürer ve araç tasarımı ve üretimi , dinamik ve NVH (Gürültü Titreşim Sertliği) , malzeme davranışı , makine mühendisliği ve elektronik , aerodinamik , termo-akışkan dinamiği , otomatik kontroller ve elektronik sensörlerin ana yönlerini kapsar.

Kontenjan sayısı maksimum 20 öğrenci ile sınırlıdır . Kabuller, motivasyon ve becerileri değerlendiren liyakat ve röportajlara dayanmaktadır. Tüm öğretiler tamamen İngilizce dilinde verilmektedir.

Yüksek Performanslı Araba Tasarımı kursunun tamamı Mühendislik Bölümü Enzo Ferrari'de (Modena Kampüsü) verilmektedir. İlk akademik yılın ilk dönemi, İleri Otomotiv Mühendisliği Yüksek Lisans Dersinin diğer müfredatlarıyla ortaktır.

MUNER uluslararası öğretim kadrosu son derece deneyimli öğretim görevlileri ve profesyonellerden oluşmaktadır. Eğitimlerin işgücü piyasasının güncel gereksinimlerine uygun olmasını sağlamak amacıyla kursların içerikleri ortak şirketlerin katkısıyla birlikte tanımlanmıştır.

Program, öğrencilerin " yaparak öğrenme " yaklaşımı doğrultusunda kampüste veya endüstriyel ortakların tesislerinde çok sayıda laboratuvar etkinliğine katılmalarını gerektirmektedir. Ayrıca özel şirketlerde zorunlu stajlar ve “proje çalışması” yaklaşımıyla yürütülen laboratuvar bazlı tez hazırlama faaliyetlerini de kapsamaktadır.

İdeal Öğrenciler

kabul

Müfredat

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular