Keystone logo
Nagoya Zokei University Of Art & Design

Nagoya Zokei University Of Art & Design

Nagoya Zokei University Of Art & Design

Tanıtım

Nagoya Zokei Üniversitesi, öğrencilerimize kendilerini bulmaları ve daha fazlasını keşfetmeleri için içeriye bakabilecekleri ve geleceği görmek için dünyaya geniş bir şekilde bakabilecekleri ortamı sağlar. Ayrıca onlara, her bir yaratım için yeteneklerini geliştirme ve zenginleştirme aşaması sağlıyoruz.

Sanat ve kültürü yurtdışındaki partner üniversitelerle paylaşmak için "Transit" adlı bir sergimiz var. Biçimlendirici sanatı topluma tanıtmak için başka ortak projelerimiz de var. Tıp ve sosyal yardım kooperatifi projesi olan “Yasashii Bijutsu” gibi toplum temelli proje büyük beğeni topladı. Ve diğer akademik-endüstri ortaklığı projeleri üzerinde çeşitli kursların öğrencileri tarafından çalışılmaktadır.

İyi imkanlara ve donanıma sahip atölyeler ve stüdyolar, ait oldukları kursa bakılmaksızın öğrenciler tarafından kullanılabilir. Öğrencilerin işlerinin kökeni haline gelen deneyimlerini destekler. Kampüsümüz, sanatını ve tasarımını yerel topluluklara ve dünyaya ifade eden bir tabana sahiptir.

Konumlar

  • Komaki

    Komaki, Japonya

    sorular