Keystone logo
© BIMM University
National Film and Television School

National Film and Television School

National Film and Television School

Tanıtım

Tarihçe

Ulusal Film Okulu (ilk adı verildiği gibi) 1971'de, Endüstri ve hükümetin İngiliz Film Endüstrisi için yetenek yetiştirmek ve eğitmek için bir kurum oluşturması için büyük bir çabanın doruk noktası oldu.

1970 yılında, California Üniversitesi Tiyatro Sanatları Bölümü'ne başkanlık eden bir yönetmen olan Colin Young, NFTS'yi kurdu ve okulun ilk yönetmeni olarak atandı. Rank'tan gelen bir kredi ile NFS, İngiliz Lion Film Corporation, The Crown Film Birimi ve Kuzey Thames Gas Board gibi çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapmış olan Buckinghamshire'daki eski Beaconsfield Film Stüdyolarını satın aldı ve bunu profesyonel endüstriye yerleştirmek üzere yola koydu. standartları. Genç dört daimi departman kurdu - üretim, kamera, kurgu ve ses - ve 1971'de 25 öğrencinin ilk alımı stüdyo kapılarından geçti. Yönetmen Mike Radford (Venedik Taciri, Il Postino), Bill Forsyth (Yerel Kahraman) ve Ben Lewin (Ally McBeal), öncü belgeselci Nick Broomfield (Aileen: Seri Katil Portresi) ve görsel efekt uzmanı Dennis Lowe (Cold Mountain) İngiliz Hasta) onların arasındaydı.

Üretim tesisleri

NFTS, kendi endüstri standardı film stüdyosu, 4k Televizyonu ve prova stüdyoları ile tek İngiltere film okuludur. Okulumuzda son 20 milyon sterlinlik bir yatırımla, tüm kurslar için son derece özel çalışma alanları sunmaktayız ve bu da diğer Birleşik Krallık yaratıcı kurumlarında öğrenci deneyimlerimizi benzersiz kılmaktadır.

NFTS öğrencilerine, herhangi bir İngiltere film okulundaki en büyük üretim tesislerine yılda 7/24 erişim, yılda 364 gün verilir. Bunlar sadece stüdyolarımızı değil, aynı zamanda ses ve dublaj tiyatrolarımızı, 50'den fazla kamera serisini, özel süitlerde en son düzenleme yazılımlarını, Dolby Digital Surround Sinemaları ve daha fazlasını içeriyor. Bu eşsiz olanaklar, öğrencilerimizin BAFTA, Royal Television Society, CILECT ödüllü ve Oscar aday gösterimleri oluşturmalarını sağlar.

Müfredat

Dünyada pek çok bireysel uzman pratik film yapımı kursları sunan başka bir film okulu bulunmamaktadır. 18 Master, 14 Diploma, 4 Sertifika ve geniş bir yelpazede kısa kurslar.

NFTS Kursları, medyanın el becerilerini ve becerilerini öğrenmeye ve uygulamaya dayanır. Öğrenciler, uzman rollerinin proje geliştirme, üretim ve program yapım sürecine nasıl dahil olduğuna dair sağlam bir anlayış geliştirmeye teşvik edilir. Tüm pratik öğrenme, film, televizyon ve oyunları tarihsel, kültürel ve iş bağlamında yerleştiren seminerler ve diğer etkinliklerle dikkatlice bütünleştirilmiştir.

Mezunlar Ağı

Sadece mezun olduğunuz için bittiği anlamına gelmez!

NFTS'nin çok aktif bir Mezunlar Ağı var; birçok mezun, okulu bıraktıktan sonra uzun süre birlikte iletişimde ve birlikte çalışıyor. Mezunlarla uzun yıllardan beri projeler üzerinde çalışan yeni mezunların sayısı da artmaktadır.

Mezunlar Ağı'nın bir parçası olarak, işler hakkında bilgi içeren düzenli e-postalar, Sanayi projeleri için Köprüler ve okuldan haberler alacaksınız. Ayrıca her Ocak ayında Merkez Londra'da gerçekleşen Yıllık NFTS Mezunlar Partisi'ne de sahibiz - davetiniz için bir göz atın!

İletişim bilgileri ile bizi güncel tutmayı ve bizimle ilgilendiğiniz herhangi bir kredi veya festival hakkında bizi bilgilendirmeyi unutmayın!

NFTS Mezun ekibimize ulaşmak için lütfen [email protected] adresine e-posta gönderin.

Bağlanmanıza yardımcı olmak, eski sınıf arkadaşlarınızla yeniden bir araya gelmek veya diğer yıllardan mezunlarla tanışmak için neden Facebook ve Linked In'de çevrimiçi olarak katılmıyorsunuz?

Ortaklar

NFTS, çalışmalarını destekleyen pek çok kuruluşa, şirkete ve bireylere borçludur ve çoğu okulun varlığını büyük ölçüde desteklemiştir.

PLATİN ORTAĞI SPONSOR

KANAL 4

KANAL 4, YENİLİKÇİ, DENEYSEL VE ​​KARARLILIK OLMAYAN BİR KAMU İLE BİRLİKTE TAMAMEN FAYDALI KAMU HİZMET BROADCASTER'tır.

ANAHTAR PARTNER FONLARI

KÜLTÜR, MEDYA VE SPOR BÖLÜMÜ

DCMS, İLETİŞİM, YARATICI, MEDYA, KÜLTÜREL, TURİZM, SPOR VE LEISURE EKONOMİLERİNİN ÇEVRESİNE SAHİP OLDUĞUNU VE ÇALIŞANLARINA KADAR GERÇEK ETKİ SAĞLAMAKTADIR.

HEFCE

YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARINDA ÖĞRENİM VE FONLAR ÖĞRETİMİ VE ARAŞTIRMA.

YARATICI YETENEK FİLM BECERİLERİ FONU

BECERİ FİLM BECERİ FONU BFI VE FİLM ENDÜSTRİSİ İLE BİRLİKTE YAŞAYAN FİLM ENDÜSTRİSİNİN BECERİ YATIRIM FONU YOLUYLA DESTEKLENMİŞTİR

ANAHTAR ORTA SPONSORLAR

GÖKYÜZÜ

SKY, BİRLEŞİK KRALLIK VE İRLANDA 11 MİLYON ÜZERİNDE EN BÜYÜK PAY-TV YAYINCILIĞI'NDIR.

BRİTANYA YAYIN ŞİRKETİ

İNGİLİZ BROADCASTING CORPORATION (BBC) DÜNYANIN EN BÜYÜK YOLCU, 23.000 PERSONEL İLE DAHA İYİ.

ITV

ITV, İngiltere'de BÜYÜK TİCARİ TELEVİZYON AĞI

FİLM DİSTRİBÜTÖRLERİ DERNEĞİ

FİLM DİSTRİBÜTÖRLERİ DERNEĞİ LTD. (FDA) Birleşik Krallık'taki The Theatre FILM DİSTRİBÜTÖRLERİ TİCARET BODYU - İNGİLTERE SİNEMA SORUMLULUĞU İÇİN FİLMLERİ SÜRDÜREN FİRMALAR.

İngiltere SİNEMA DERNEĞİ

İNGİLTERE SİNEMA DERNEĞİ, İNGİLTERE SİNEMASI OPERATÖRLERİNİN İLGİ İLE İLGİLİ TİCARET DERNEĞİ.

ANAHTAR PARTNER AKREDİTASYONLARI

SANAT'IN ROYAL KOLEJİ

MA DERSİNİZİN SANAT KOLEJİ TARAFINDAN GEÇERLİDİR

YARATICI BECERİ FİLMİ AKADEMİSİ

FİLM EĞİTİMİ VE EĞİTİMİNDE MÜKEMMELLİK MERKEZİ OLARAK İNGİLİZ FİLM ENDÜSTRİSİ TARAFINDAN TANIMLANAN YARATICI BİR EĞİTİM FİLM AKADEMİ'DİR.

MERKEZ ULUSLARARASI DE LIAISON DES AKTİVİTELER DE CİNÉMA ET DE TÉLÉVISION - CILECT

DÜNYANIN ANA FİLM VE TELEVİZYON OKULLARININ DERNEĞİNİ KABUL ETMEKTEDİR. HEDEFLER ÜZERİNDE FİKİR DEĞİŞİMİ İÇİN ÖDÜLLERİ SAĞLAMAKTADIR

GROUPEMENT EUROPEEN DES ECOLES DE SİNEMASI ET DE TELEVİZYON - GEEK

AVRUPA FİLM VE TELEVİZYON OKULLARI GRUBU ÜYESİ

KALİTE GÜVENCE AJANSI

NFTS, YÜKSEKÖĞRETİM İÇİN KALİTE GÜVENCE AJANSINDAN ÖĞRENCİ ÖĞRENME FIRSATLARININ KALİTESİNE İLİŞKİN "HABERLEŞTİRİLMİŞ" BİR HUKUK BEYANINI SAĞLAMAKTADIR (QAA). SEE SEEPORT .

Sanayi Köprüleri

NFTS, NFTS öğrencileri ve mezunlarına fırsatlar sağlamak için Endüstride çeşitli ortaklarla birlikte çalışmaktadır.

NFTS Bridge to Industry Schemes, NFTS öğrencilerinin ve mezunlarının Endüstriye katılmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır - NFTS tarafından desteklenmeye devam ederken, Endüstri İş Ortağı sponsorlarımızla şort, film ve tanıtımlar oluşturma fırsatları sunar.

Konumlar

  • Beaconsfield

    Beaconsfield Studios, 141 Station Rd, , Beaconsfield

sorular