Keystone logo
National Institute Of Technology

National Institute Of Technology

National Institute Of Technology

Tanıtım

2012'den beri Numazu Kosen, 5 yıllık bölüm kursunu 2 yıllık ileri kursla birleştiren ve erken mühendislik eğitimine özel önem veren tutarlı bir 7 yıllık eğitim programı sunmaktadır. Öğrenciler, 5 yıllık eğitim müfredatını bitirerek mühendislik alanında Önlisans Derecesi ve 7 yıllık eğitim müfredatını bitirerek Lisans Derecesi kazanabilirler. Yeterli uygulamalı deneyime ve teorik analitik becerilere sahip yetkin bir mühendis geliştirmek için eğitim sunuyoruz.

Okulun üçüncü yılından itibaren, öğrencilerin ana dalına ek olarak şu 3 dersten birini seçtikleri yeni bir müfredat sunduk: Çevre ve Enerji Sistem Mühendisliği Kursu, İleri Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Kursu veya Tıp için Endüstri Mühendisliği Kursu & Refah Araçları. Bu müfredat, “Disiplinlerarası Sistem Mühendisliği Programı” adı verilen bir mühendislik eğitim programına entegre edilmiştir. Bu kurslar ile bölgesel ihtiyaçlara, teknolojinin ilerlemesine ve sanayi yapısındaki değişikliklere göre esnek bir şekilde ayarlanabilen bir eğitim sunuyoruz.

Ayrıca, sadece kendi özel mühendislik alanında değil, aynı zamanda çok çeşitli çalışma alanlarında da derin bilgi birikimine sahip mühendisler yetiştirmek için aktif öğrenme, kapsamlı İngilizce okuma ve iletişim becerileri eğitimini sistemimize dahil ettik. küresel bir bakış açısıyla doğru kararlar verin.

Mühendislerden elbette iyi ahlaka ve insanlığa sahip olmaları beklenir. Numazu Kösen'de alt sınıflardaki öğrenciler yurtlarda kalmaktadır. Bir grup içinde yaşamanın bu deneyimi sayesinde, öğrenciler umarım nezaketi ve başkalarıyla nasıl geçineceklerini, öz disiplini ve bir grupta kuralların ve rollerin nasıl işlediğini öğrenirler. Bu tür deneyimler, büyük bir güven oluşturmaya ve gelecekteki bir kariyerde bir grup içinde çalışma becerisine yardımcı olabilir.

Numazu Kosen, doğu Shizuoka Eyaletinde, Fuji İlaç Vadisi Girişimleri (bir endüstri, hükümet ve akademik proje) ve Fuji Tıp Mühendisi Eğitimi (F-met) aracılığıyla olduğu gibi bölgesel sanayiye de katkıda bulunan tek yüksek eğitim kurumudur.

Konumlar

  • Mangalore

    Mangalore, Hindistan

    sorular